Мережеві зарядні пристрої

Фільтри
Відобразити як

227 товарів

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 17714
  МЗП WUW T23 charger ( EU ) with Type-C cable 2USB 2.1A White
  Спеціальна ціна 74 ₴ Звичайна ціна 124 ₴
 2. Код: 18362
  МЗП WUW T28 2.4A USB with Lightning Cable White
  Спеціальна ціна 79 ₴ Звичайна ціна 132 ₴
 3. Код: 17263
  МЗП Hoco C96A single port charger ( EU ) White
  83 ₴
Відобразити як

227 товарів

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Мережевий зарядний пристрій зручно використовувати для зарядки мобільних телефонів та інших гаджетів. У продажі можна зустріти адаптери живлення з різною потужністю і силою струму. Також може відрізнятися комплектація. Одні виробники комплектують блок живлення кабелем, інші - ні.

Як вибрати мережевий зарядний пристрій для телефону?

Зарядник на телефон потрібно вибирати за такими параметрами:

 • Сила струму.
 • Потужність зарядки.
 • Сумісність із різними технологіями швидкого заряджання.
 • Комплектація.
 • Кількість портів.
 • Ціна.

Мережеві зарядні пристрої можуть заряджати гаджет швидше або повільніше. На це впливає 2 параметри: сила струму та потужність. Перший визначає, скільки електрики може пропустити через себе зарядний пристрій за одиницю часу. Що більшим буде цей показник, то швидше відбуватиметься заряджання. Однак, деякі смартфони мають вбудований захист акумулятора, який обмежує максимальну силу струму. Перед покупкою, слід вивчити характеристики пристрою і переконатися, що він буде сумісний з мережевим зарядним.

Потужність кожного ЗП розраховується за нескладною формулою. На цей параметр прямо впливає сила струму. Тому існує взаємозв'язок між потужністю і силою струму. Чим вища сила струму, тим вища потужність.

Мережевий зарядний пристрій для телефону буде швидко заряджати гаджет тільки за умови використання відповідного кабелю. Якщо блок живлення не комплектується шнуром, то його потрібно купити окремо. І він має підтримувати обраний протокол швидкої зарядки. Можна купити відповідний кабель для зарядки Айфона або Андроїд смартфона.

Швидка зарядка

На ринку існує кілька технологій швидкої зарядки для мобільних телефонів. Кожна з них має свої особливості і підходить для різних пристроїв. Щоб мережевий адаптер для зарядки телефону коректно працював, він має бути сумісний зі смартфоном.

Найпопулярніші технології швидкої зарядки передбачають використання спеціальних чипів у ЗП і смартфоні. Тому так важливо, щоб технології швидкої зарядки адаптера живлення і гаджета збігалися. Прилад оптимізує процес зарядки смартфона, зробить його швидким і безпечним.

Комплектація

Мережевий зарядний пристрій найчастіше не комплектується USB кабелем. Його потрібно замовляти окремо. Якщо кабель уже є, то адаптер живлення варто вибирати з урахуванням типу конектора кабелю. Можна купити мережевий зарядний пристрій з Type C або Type A портом. Зустрічаються комбіновані моделі, коли на одному блоці живлення присутні обидва варіанти роз'ємів.

Зарядний пристрій для телефону зі шнуром у комплекті обійдеться дорожче, ніж просто адаптер живлення. Зате обидва елементи набору точно будуть сумісні між собою.

Довжина кабелю з комплекту може відрізнятися у різних брендів і моделей МЗП. Зустрічаються шнури довжиною від 47 см до 1 м. Залежно від віддаленості місця зарядки від розетки потрібно вибирати довжину кабелю.

Кількість портів

Кількість і тип портів МЗП безпосередньо впливають на його вартість. Чим портів більше, тим вища ціна. Купити мережевий зарядний пристрій USB Type A можна дешевше, ніж ЗП з Type C портом. Однак саме МЗП з Type C роз'ємом частіше за все підтримують швидку зарядку. Цей тип роз'єму більш сучасний. Виробники часто комплектують смартфони кабелями Type C.

Ціна

Вартість зарядного пристрою сильно залежить від бренду і комплектації. Не менше на ціну впливає потужність зарядки. Наприклад, зарядне на 65Вт обійдеться дорожче, ніж 30 Вт адаптер живлення. Укомплектований кабелем прилад коштує дорожче, ніж блок живлення без комплекту. 

Мережевий зарядний пристрій варто купувати з урахуванням характеристик смартфона. Якщо гаджет не підтримує якусь функцію, то сміливо можна відмовитися від неї і в зарядному пристрої. Для підзарядки тільки одного пристрою недоцільно купувати адаптер живлення з кількома портами. Один з них просто не буде використовуватися.

Купити мережевий зарядний пристрій у Globy

Магазин Globy пропонує величезний асортимент МЗП до різних моделей гаджетів. У продажу є адаптери живлення з одним і декількома портами, зарядні пристрої з кабелем в комплекті і без нього.

Для доставки товару по Україні можна вибрати Нову пошту або Укрпошту.