Дитячі смарт годинники

Фільтри
Відобразити як

9 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 17518
  Дитячий Смарт-годинник Smart Watch Z6 Pink
  Спеціальна ціна 412 ₴ Звичайна ціна 549 ₴
 2. Код: 17514
  Дитячий Смарт-годинник Smart Watch Y92 2G Pink
  Спеціальна ціна 599 ₴ Звичайна ціна 799 ₴
 3. Код: 17516
  Дитячий Смарт-годинник Smart Watch Y85 2G Blue
  Спеціальна ціна 599 ₴ Звичайна ціна 799 ₴
 4. Код: 17513
  Дитячий Смарт-годинник Smart Watch Y92 2G Blue
  Спеціальна ціна 599 ₴ Звичайна ціна 799 ₴
 5. Код: 17515
  Дитячий Смарт-годинник Smart Watch Y85 2G Pink
  Спеціальна ціна 599 ₴ Звичайна ціна 799 ₴
 6. Код: 17507
  Дитячий Смарт-годинник Smart Watch K9H 4G Blue
  Спеціальна ціна 1 649 ₴ Звичайна ціна 2 199 ₴
 7. Код: 18247
  Дитячий Смарт-годинник Smart Watch Y99C 4G Purple
  Спеціальна ціна 1 799 ₴ Звичайна ціна 2 399 ₴
 8. Код: 17511
  Дитячий Смарт-годинник Smart Watch Y99C 4G Blue
  Спеціальна ціна 1 799 ₴ Звичайна ціна 2 399 ₴
 9. Код: 17512
  Дитячий Смарт-годинник Smart Watch Y99C 4G Dark Blue
  Спеціальна ціна 1 799 ₴ Звичайна ціна 2 399 ₴
Відобразити як

9 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Дитячі смарт годинники - популярний гаджет для батьків. Вони пропонують безліч функцій для безпеки дитини. Батьки зможуть підтримувати з дитиною комунікацію. Залежно від ціни гаджета змінюється і набір функцій, які будуть доступні користувачеві.

Сьогодні можна купити дитячі смарт годинники з такими функціями:

 • Відстеження місця розташування.
 • Екстрений виклик.
 • Повідомлення та дзвінки.
 • Розумні оповіщення.
 • Крокомір і фітнес-трекер.
 • Обмеження часу використання.
 • SOS-кнопка.

Більшість смарт годинників дитячих оснащені GPS-трекерами, які дозволяють батькам відстежувати місце розташування своєї дитини в реальному часі через мобільний додаток.

Деякі моделі дитячих годинників мають функцію екстреного виклику, яка дозволяє дітям швидко зв'язатися з батьками або іншими контактами в разі потреби. Для цього потрібно лише провести попереднє налаштування гаджета.

Користувач може відправляти текстові повідомлення або робити голосові дзвінки через розумний дитячий смарт-годинник. Для цього потрібно встановити сім-карту. Прилад зможе повідомляти дитину про вхідні дзвінки, повідомлення.

Смарт годинник дитячий можна купити заради функції фітнес-трекера. Він може підраховувати кроки, вимірювати пульс і контролювати активність дитини.

Як працюють дитячі смарт годинники?

Дитячі смарт годинники працюють здебільшого за допомогою додатка на смартфоні батьків. Спочатку необхідно встановити відповідний додаток на батьківський смартфон і синхронізувати його зі смарт годинником. Зазвичай це відбувається через Bluetooth або Wi-Fi.

Після синхронізації батьки можуть налаштувати всі функції дитячого смарт годинника через застосунок, а також керувати обмеженнями та налаштуваннями безпеки. Щойно дитячий смарт годинник готовий до використання, дитина може носити його на зап'ясті та користуватися різними функціями відповідно до попередньо встановлених налаштувань.

Дитячий смарт годинник варто купити для зручного зв'язку з дитиною. Адже гаджет досить важко загубити чи забути десь, він завжди буде на зап'ясті дитини.

Дитячі смарт-годинники зазвичай мають простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Навіть дитина легко розбереться з цим пристроєм.

Поради щодо вибору дитячих смарт-годинників

Є кілька ключових параметрів, які варто вивчити перш, ніж купити смарт годинник дитячий.

Насамперед потрібно переконатися, що дитячий смарт годинник сумісний з операційною системою батьківського смартфона, щоб уникнути проблем зі встановленням застосунку і синхронізацією.

Краще одразу купувати дитячий смарт годинник, який підходить за розміром і дизайном для дитини, щоб він був зручний та приємний у використанні. Від розміру пристрою, типу ремінця і дисплея залежатиме вартість гаджета.

Перед тим, як купити смарт годинник дитині, потрібно скласти список найважливіших функцій. Деяким батькам важливо, щоб дитячі смарт годинники мали GPS-трекер, а для інших важлива можливість здійснювати дзвінки та надсилати повідомлення. Тут же варто звернути увагу на ємність акумулятора смарт годинника і час автономної роботи. Чим довше працює дитячий смарт-годинник без підзарядки, тим зручніше його використовувати.

До додаткових функцій дитячих смарт годинників можна віднести підтримку бездротової зарядки. Це рішення дозволяє повністю відмовитися від дротів і зручно заряджати гаджет. Бездротова зарядка продається разом з дитячим смарт годинником або її можна докупити окремо. Більшість моделей годинників заряджається за допомогою магнітної зарядки.

Купити смарт годинник для дітей у Globy

В інтернет-магазині Globy можна замовити дитячий смарт годинник з доставкою по Харкову та Україні. Можна вибрати смарт годинник з різними датчиками і функціями, підібрати аксесуар за кольором, розміром і типом ремінця. На всі товари поширюється гарантія.

Посилки по місту доставляє кур'єр, також товар можна забрати особисто з магазину. Для доставки по країні клієнт може вибрати одну з доступних транспортних компаній.