Патч корди

Фільтри
Відобразити як

9 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
Відобразити як

9 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

У сучасному світі, де зв'язок відіграє ключову роль, кабель патч-корд використовується для створення мереж різного розміру і типу. Кабель патч корд дозволяє залишатися в мережі, спілкуватися, працювати й розважатися, забезпечуючи передачу даних і сигналів між пристроями. За допомогою патч корду RJ-45 з'єднують роутери з ПК або іншими кінцевими пристроями в мережі.

Особливості патч-кордів

Патч-корди для інтернету виготовляються з різних матеріалів, залежно від їхнього призначення та конкретних вимог. Однак найпоширенішим матеріалом для виготовлення кабелю патч корд є мідь.

Мідні кабелі RJ-45 мають низку переваг, які роблять їх популярним вибором для більшості мереж:

  • Надійність і міцність.
  • Хороша провідність.
  • Сумісність із більшістю мережевих пристроїв.
  • Доступна ціна.

Кабелі Ethernet виготовляються з чистої міді, яка є чудовим провідником електрики і має високу міцність. Це робить кабель патч корд стійким до пошкоджень і дозволяє використовувати його тривалий час.

Мідь забезпечує відмінну електричну провідність, що дає змогу передавати дані на високих швидкостях без втрат сигналу. Сьогодні можна купити патч корди практично будь-якої довжини.

Мідні патч корд кабелі для роутера зазвичай доступні за нижчою вартістю порівняно з оптичними аналогами.

Особливості гігабітних RJ45 кабелів

Гігабітні RJ-45 кабелі, також відомі як Cat5 і Cat5e, призначені для передавання даних на високих швидкостях і мають низку унікальних особливостей.

Висока швидкість передавання даних

Мідний патч корд кабель з конектором RJ-45 здатний підтримувати швидкість до 1Gbps. Це робить його ідеальним вибором для домашніх або невеликих офісних і корпоративних мереж, де потрібне швидке передавання даних.

Кросоверні з'єднання

Гігабітні RJ-45 кабелі можна використовувати для створення кросоверних з'єднань між пристроями. Наприклад, можна налаштувати зв'язок між комп'ютером і мережевим принтером або двома комп'ютерами без використання додаткових пристроїв або адаптерів.

Для об'єднання двох ПК в одну локальну мережу достатньо купити патч-корд кабель RJ-45 і під'єднати його через роз'єми до кожного пристрою. Через кілька хвилин налаштування пристрої зможуть обмінюватися даними.

Використання в домашніх мережах

Гігабітні RJ-45 кабелі можна використовувати в домашніх мережах для забезпечення високошвидкісної передачі даних між пристроями. Крім роутерів і ПК патч корд можна замовити для під'єднання до мережі телевізора або ігрової консолі.

Будь-яка довжина патч корд кабелю

Можна купити патч корд практично будь-якої довжини. Вибирати довжину потрібно виходячи з умов використання кабелю. Великий запас по довжині не потрібен - це може знизити швидкість передачі даних. У продажу можна зустріти кабелі від 1 м до 20 м.

Купити патч корд у Харкові в магазині Globy

В інтернет-магазині Globy можна купити кабель патч корд будь-якої довжини за доступною ціною. Можлива доставка товару по Україні. Доступна можливість самовивозу з магазину в м. Харків. 

Магазин пропонує великий асортимент патч корд кабелів від популярних і перевірених часом виробників. На всі товари діє гарантія 6 місяців. По місту товари доставляє кур'єр магазину. Для доставки по Україні можна скористатися послугами Нової пошти та Укрпошти.