Кабелі Lightning

Фільтри
Відобразити як

181 товар

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 16630
  Кабель XO NB187 2.1 PVC magnetic suction cablefor Lightning 1M White
  Спеціальна ціна 48 ₴ Звичайна ціна 69 ₴
 2. Код: 05798
  Кабель Hoco X40 Noah charging data cable for Lightning Black
  Спеціальна ціна 50 ₴ Звичайна ціна 56 ₴
 3. Код: 17681
  Кабель Hoco X40 Noah charging data cable for Lightning White
  Спеціальна ціна 50 ₴ Звичайна ціна 56 ₴
Відобразити як

181 товар

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Кабель Lightning - незамінний аксесуар для ефективної зарядки пристроїв від бренду Apple. Від якості та характеристик цього невеликого кабелю залежить швидкість зарядки і працездатність гаджета. Тому до його вибору варто підходити свідомо, спираючись на технічні параметри Type C -Lightning.

На що звернути увагу під час вибору кабелю Lightning?

Перш ніж купити кабель Apple Lightning, варто вивчити його характеристики. Важливо врахувати кілька моментів:

 • Якість матеріалів.
 • Сила струму і швидкість зарядки.
 • Бренд.
 • Довжина кабелю.
 • Швидкість передачі даних.

Матеріали, з яких виготовлений Lightning кабель, відіграють важливу роль у його довговічності та надійності. Якісні матеріали запобігають зламам, обривам і пошкодженням, гарантуючи довгий термін служби кабелю.

Сила струму, що передається через шнур Лайтнінг, впливає на швидкість заряджання пристрою. Кабелі з більшою силою струму підтримують швидке заряджання. Якщо адаптер живлення підтримує таку функцію, то важливо купувати для нього відповідний кабель.

Кабелі Apple Lightning від різних виробників відрізняються за якістю. Деякі заряджають не гірше, ніж оригінальні шнури від Apple. Щоб не ризикувати батареєю смартфона, краще вибирати кабель від перевіреного часом бренду. Такий шнур працюватиме як Lightning кабель оригінал.

Довжина кабелю - важливий фактор під час вибору. Занадто короткий кабель може обмежувати використання гаджета під час заряджання. Занадто довгий кабель Лайтнінг теж не завжди зручний. Він може плутатися. Краще одразу оцінити приблизну відстань до розетки і при виборі довжини кабелю орієнтуватися на цю величину.

Купити кабель Лайтнінг можна не тільки для підзарядки пристрою, він потрібен ще й для передачі даних між гаджетами. Чим її швидкість вища, тим комфортніше і швидше користувач зможе обмінятися файлами та інформацією.

Як сила струму Lightning впливає на зарядку телефона?

Сила струму, що передається через Lightning дріт, є ключовим показником швидкості заряджання. Що вища сила струму, то швидше пристрій заряджається. Однак слід пам'ятати, що під час використання кабелів із надто високою силою струму від недобросовісних виробників, можна зіткнутися з ризиками пошкодження пристрою. Краще купити кабель Лайтнінг від Apple або перевіреного бренду, як Baseus, наприклад. Вартість оригінального Лайтінг шнура і виробу від іншого бренду відрізнятиметься в рази.

Довжина кабелю впливає на швидкість зарядки?

На практиці довжина Лайтнінг кабелю може впливати на швидкість заряджання, але вплив не завжди значний. Довгі кабелі можуть створювати опір для електричного струму, що своєю чергою може призвести до невеликого зниження швидкості заряджання. Однак цей вплив мінімальний.

Крім того, сучасні кабелі зазвичай мають досить низький опір, щоб мінімізувати втрати енергії в процесі заряджання. Більшість якісних кабелів Lightning забезпечують прийнятну швидкість заряджання навіть маючи велику довжину.

Шнур Лайтнінг ЮСБ - це незамінний інструмент для користувачів гаджетів Apple. Від його якості і характеристик буде залежати швидкість зарядки і передачі даних, стан батареї.

Купити Лайтінг кабель в магазині Globy

В інтернет-магазині Globy можна замовити Lightning з гарантією. Кабель можна забрати особисто з магазину в Харкові або його привезе кур'єрська служба. Доставка здійснюється Новою поштою та Укрпоштою.

Магазин пропонує великий вибір зарядних кабелів на будь-який смак і ціну. Менеджери швидко обробляють замовлення. Одразу після відправлення кожен клієнт отримує повідомлення з номером накладної для відстеження посилки.