Ручні пилососи

Фільтри
Відобразити як

7 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
Відобразити як

7 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Ручний пилосос для дому - зручне рішення, яке дозволить прибрати пил у важкодоступних місцях. Ручний пилосос маленький, часто комплектується спеціальними насадками для ще більш зручного прибирання. Портативний ручний акумуляторний пилосос не замінить потужний пилосос, який працює від мережі. Але таке рішення допоможе підтримувати порядок у домі.

Купити ручний пилосос можна, якщо для прибирання підлоги в будинку використовується робот-пилосос. У такому разі за допомогою ручного акумуляторного пилососа можна прибирати пил на меблях або під ними. Також портативний акумуляторний пилосос підійде для прибирання в авто.

Типи портативних ручних пилососів

Щоб вибрати найбільш зручний ручний пилосос для дому, варто визначитися з його призначенням. Варіантів може бути два:

  • Для прибирання дрібного сміття в приміщенні, чищення меблів.
  • Для прибирання в машині.

Ручні акумуляторні пилососи відмінно підходять для прибирання будинку. Їх можна використовувати не як основний, а як допоміжний інструмент. Для прибирання автомобіля можна використовувати маленький дротовий пилосос. Основна відмінність у тому, що дротовий портативний пилосос живиться від прикурювача авто і може використовуватися тільки для його прибирання. А ось маленький акумуляторний пилосос чудово підходить і для дому, і для авто.

Ручний пилосос на акумуляторі коштує дорожче. Більш високу ціну повністю виправдовує мобільність і автономність приладу. Маленькі акумуляторні пилососи можна використовувати незалежно від розташування розеток, наявності електрики.

Купити портативний ручний пилосос для дому можна з кількома додатковими насадками і зарядним пристроєм у комплекті. Вартість різних моделей акумуляторних портативних пилососів може значно відрізнятися. На ціну впливає потужність приладу, обсяг контейнера для сміття, а також бренд. Якісні моделі за доступною вартістю пропонують Baseus і Hoco.

На що звернути увагу під час вибору?

Маленький компактний пилосос повинен задовольняти всі потреби користувача. Насамперед варто звернути увагу на тип прибирання. Найчастіше в продажу зустрічаються портативні ручні пилососи для сухого прибирання. 

Крім типу прибирання також важлива потужність двигуна. Маленький пилосос для дому з потужністю до 70 Вт може збирати без зусиль пил або крихти з меблів. Але він не впорається з шерстю тварин або залишками їжі. Для прибирання кухні та очищення меблів від шерсті варто використовувати ручні пилососи з потужністю від 70 Вт. 

Маленькі ручні пилососи для кухні комплектуються різними типами насадок. Практично у всіх моделях присутня насадка для прибирання важкодоступних місць. Вона вужча, ніж стандартна і дає змогу добрати туди, куди звичайний пилосос не дістає.

Ємність акумулятора безпосередньо впливає на час роботи на одному заряді. Чим більша ємність, тим довше портативний ручний пилосос працюватиме. Швидше зарядити батарею портативного пилососа допоможе зарядка 65 Вт. Її можна докупити окремо. Головне, переконатися, що ручний акумуляторний пилосос підтримує таку зарядку.

Ціна ручного акумуляторного пилососа буде сильно залежати від потужності та часу автономної роботи. Чим ці параметри будуть вищими, тим дорожче обійдеться прилад.

Купити ручні пилососи в магазині Globy 

Онлайн магазин Globy пропонує дрібну побутову техніку і гаджети за вигідними цінами. У каталозі магазину є маленькі акумуляторні пилососи для дому та кухні, а також прилади для прибирання авто. При купівлі товару клієнт отримує на нього гарантію. Замовити портативний пилосос можна в будь-яке місто України. Доставку здійснює Укрпошта та Нова пошта.