Автомобільні зарядні пристрої для телефону

Фільтри
Відобразити як

141 товар

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 03644
  АЗП WUW T21 1USB 1a with Type - C cable White
  Спеціальна ціна 72 ₴ Звичайна ціна 103 ₴
 2. Код: 18555
  АЗП XO CC31 12W PC Dual USB car charger White
  82 ₴
 3. Код: 18554
  АЗП XO CC31 12W PC Dual USB car charger Black
  82 ₴
 4. Код: 18557
  АЗП XO CC30 Metal car charger Gray
  85 ₴
 5. Код: 18556
  АЗП XO CC30 Metal car charger Black
  85 ₴
 6. Код: 10962
  АЗП Hoco Z40 Superior Black
  87 ₴
Відобразити як

141 товар

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Смартфони стали невід'ємною частиною повсякденного життя кожної людини. Під час поїздок на автомобілі гаджетам часто потрібне підзаряджання. Автомобільні зарядні пристрої для смартфонів дають змогу підтримувати заряд батареї під час тривалих поїздок або використання навігаційних додатків.

Критерії вибору зарядного пристрою в машину

Вибирати автомобільний зп для телефону потрібно за кількома критеріями:

 • Типом роз'єму.
 • Потужностю.
 • Додатковими функціями.
 • Комплектацією.
 • Вартістю.
 • Дизайну.

Не менш важливим критерієм є умови використання і потреби користувача. З урахуванням цих параметрів і варто вибирати USB зарядний пристрій у машину.

Тип роз'єму

Першим і найважливішим критерієм є сумісність роз'єму зарядного в машину для телефона з роз'ємом на пристрої. Деякі зарядні прилади комплектуються кабелем. У такому разі конектор на кабелі має підходити до роз'єму на смартфоні.

Вихідна потужність

Другим важливим критерієм є вихідна потужність зарядного пристрою для телефону в машину. Вихідна потужність вимірюється в амперах або у ватах і визначає швидкість зарядки гаджета. Що вища вихідна потужність, то швидше заряджатиметься батарея телефона.

Занадто потужна зарядка телефону для авто — не найкращий вибір. Потрібно орієнтуватися на рекомендації виробника смартфона.

Додаткові функції

У зарядному пристрої в машину для телефона можуть бути передбачені додаткові функції. Наприклад, деякі моделі оснащуються додатковим роз'ємом для зарядки. За допомогою такого приладу можна заряджати 2 смартфони одночасно.

Якщо автомобільний зарядний пристрій для телефону підтримує функцію швидкої зарядки, то це буде великим плюсом.

Якість і надійність

Щоб зарядка в машину для телефона була безпечною і надійною, потрібно вибирати оригінальний прилад. Наприклад, зарядні пристрої Hoco відрізняються відмінною якістю і доступною ціною. Не менш добре себе показали зарядки Baseus.

Деякі зарядки від Hoco мають вбудований захист від замикання. Вони набагато безпечніші для батареї смартфона, захищають її від перепадів напруги.

Усі автомобільні зарядки для телефонів універсальні. Вони підходять для смартфонів будь-яких моделей.

Комплектація

Можна купити зарядний пристрій у машину з кабелем або без нього. Додатковий кабель — це зручно. Адже можна не брати з собою в машину нічого зайвого. Все необхідне буде в комплекті з автозарядкою для телефона.

Ціна

Вартість зарядного пристрою в машину залежить від комплектації, потужності та бренду. Що більшою буде потужність авто зарядки для телефона, то її ціна буде вищою.

Іноді на вартість може впливати дизайн і розмір пристрою. Більш акуратні та компактні моделі можуть коштувати дорожче.

Дизайн

Зовні всі автомобільні зарядки для телефона мають схожий вигляд. Відмінності в дизайні мінімальні. Деякі моделі оснащуються підсвічуванням портів. У такому разі буде зручно підключати кабель до приладу навіть у темний час доби.

Істотні відмінності можуть бути в розмірі різних моделей пристроїв. І оскільки цей прилад підключається до прикурювача, то до вибору розміру варто поставитися серйозно. Короткі автомобільні зарядні для телефону практично непомітні. Але все залежить від розташування прикурювача і вподобань користувача.

Найчастіше зарядні прилади виготовляються із пластику або полікарбонату.

Купити зарядку в машину в Globy

В інтернет-магазині Globy можна купити зарядний пристрій для телефона в машину. В асортименті є зарядки з одним портом або двома. Деякі моделі комплектуються кабелем до телефону.

Зарядку для телефона в авто можна замовити з доставкою. По Харкову доставку здійснює кур'єр магазину. Він у короткі терміни привезе посилку за адресою. По Україні автомобільні зарядки для смартфонів доставляє Нова пошта та Укрпошта. Покупець може вибрати зручний спосіб оплати. Після відправки клієнт отримає СМС з номером накладної для відстеження.