Відеокабелі HDMI

Фільтри
Відобразити як

2 товари

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
Відобразити як

2 товари

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Кабелі HDMI - це незамінний інструмент у світі сучасних технологій. Роз'єми HDMI сьогодні присутні чи не на кожному мультимедійному пристрої. Це дає змогу з легкістю передавати сигнал від одного такого приладу до іншого. Особливість HDMI кабелю в тому, що він здатний передавати не тільки відеосигнал, він також передає аудіо.

HDMI відеокабелі можуть відрізнятися за типом конектора. Найпоширенішими є кабелі з конекторами стандартного розміру, які застосовуються в сучасних телевізорах і моніторах.

Кабелі HDMI для телевізора можна розділити на дві групи залежно від роздільної здатності, яку вони здатні підтримувати:

  • HD.
  • Ultra HD (4K).

Перші кабелі вважаються стандартними і здатні передавати відео і звук в якості 720p і 1080 пікселів. Другий варіант HDMI кабелю підтримує значно вищу якість сигналу. Завдяки цьому користувачі можуть переглядати контент з роздільною здатністю 4K і 8K. 

За плавність відтворення відеоряду відповідає інший параметр - частота оновлення. Що частіше відбуваються оновлення, то більш плавно йде відеоряд. У продажу зустрічаються кабелі, які підтримують частоту оновлення на рівні 60 Гц і 120 Гц. Другий варіант кращий. Але і вартість такого шнура HDMI буде вищою.

Переваги HDMI кабелів

HDMI кабелі для телевізора та іншої техніки мають низку переваг:

  • Забезпечують передачу звуку і відео у високій якості.
  • Легко встановлюються.
  • Сумісні з багатьма сучасними пристроями.

HDMI відеокабелі для телевізора забезпечують високоякісне передавання аудіо- та відеосигналів без стиснення. Це дозволяє на виході отримати чітку картинку і хороший звук.

Купити HDMI кабель для телевізора і встановити його не складно. На моніторах і телевізорах найчастіше передбачено тільки один роз'єм відповідного розміру. Це дозволяє самостійно з'єднати за допомогою кабелю будь-які пристрої. Наприклад, можна зібрати домашній кінотеатр або під'єднати ігрову консоль до телевізора за допомогою НД кабелю.

Провід для відео сумісний з різними приладами. Виробники електроніки та мультимедійних пристроїв активно використовують HDMI роз'єми у своїх приладах. Деякі аксесуари для ПК також мають HDMI роз'єм. Наприклад, док-станції та USB хаби. 

HDMI кабель можна підібрати за довжиною залежно від віддаленості один від одного монітора і системного блока, телевізора та ігрової консолі або інших мультимедійних приладів. Деякі типи кабелів дозволяють передавати сигнал з камери або смартфона прямо на екран телевізора або монітор ПК. Для цього з одного боку кабель має Type-C конектор, а з іншого - HDMI.

Як вибрати HDMI кабель?

Спираючись на технічні характеристики товару можна вибрати відповідний за вартістю і якістю HDMI кабель.

Вибирати кабель HDMI для телевізора за пропускною здатністю варто на підставі рекомендацій виробника приладу. Зазвичай у керівництві з експлуатації вказуються мінімальні вимоги до кабелю HDMI.

Довжину кабелю варто вибирати виходячи з відстані між пристроями, що підключаються. Однак варто враховувати, що в кабелі великої довжини може виникнути втрата сигналу через більший опір провідника. Краще купити коротший дріт HDMI. Купувати кабель із запасом по довжині не варто.

Щоб мінімізувати ймовірність втрати сигналу, багато виробників обмежують максимальну довжину кабелю до 3 м. Це варто враховувати під час організації робочої зони та купівлі HDMI кабелю для телевізора і ноутбука. Мінімальна довжина кабелю становить 1 м.

Судити про якість кабелю HDMI для телевізора можна за використаними для його виготовлення матеріалами. Наприклад, для виготовлення конектора кабелю часто використовують алюмінієвий сплав. Метал вирізняється високою міцністю, він не схильний до корозії. 

Матеріал обплетення впливає на стійкість кабелю до зношування. Можна купити HDMI кабель для монітора з нейлоновим обплетенням. Матеріал дуже міцний і гнучкий. Кабель не зламається в місці вигину. Вартість кабелів у нейлоновому обплетенні зазвичай вища, ніж у аналогічних моделей із пластиковим обплетенням.

При правильному догляді і дбайливому ставленні будь-який HDMI кабель служитиме довго і радуватиме відмінною якістю передачі відео і звуку.

Купити кабель HDMI - HDMI в інтернет-магазині Globy

Інтернет магазин гаджетів Globy - це місце, де можна замовити з доставкою по Україні відеокабель для монітора, ігрової консолі або телевізора. У продажу є кабелі HDMI Type С і HDMI to HDMI шнури. На кабелі та перехідники HDMI поширюється дія гарантії від 6 до 12 місяців (залежно від бренду).