Мережеві фільтри

Фільтри
Відобразити як

6 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
Відобразити як

6 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Мережевий фільтр із захистом - це прилад, який використовують для захисту електронного обладнання від перепадів напруги в електричній мережі. Нестабільна робота електричної мережі, а також регулярні вимкнення світла можуть призвести до поломки побутового приладу або гаджета. Можна купити мережевий фільтр з usb для зарядки телефону або планшета.

Зовні мережевий фільтр схожий на звичайний подовжувач із кнопкою. Але всередині конструкція пристрою істотно відрізняється. Мережевий фільтр подовжувач проводить електричний струм від розетки до приладу. Користувач, який використовує фільтр, захищений від удару струмом. Техніка захищена від короткого замикання. До пристрою можна підключати мережеві зарядні пристрої, а також будь-яку побутову техніку. Ціна мережевого фільтра трохи вища за вартість звичайного подовжувача. Однак додатковий захист того вартий.

Як вибрати мережевий подовжувач?

Перш ніж купити мережевий фільтр, потрібно впевнитися, що він підходить за характеристиками. Фільтри від різних виробників відрізняються за:

  • Кількістю розеток.
  • Потужністю.
  • Довжиною кабелю.
  • Дизайном.

Перед купівлею електричного мережевого фільтра потрібно порахувати, скільки одиниць техніки будуть до нього підключені. Це важливо зробити не тільки для правильного вибору кількості розеток. За кількістю і потужністю техніки, що підключається, можна визначити необхідну потужність мережевого фільтра. Для смартфонів та інших гаджетів добре підійде мережевий фільтр з юсб і декількома розетками.

Щоб вибрати оптимальний за потужністю прилад, варто підсумувати потужність всієї техніки, яка буде до нього підключатися. Для коректної роботи мережевий фільтр повинен мати потужність трохи більшу від тієї, що вийшла в сумі за всіма приладами. Популярний варіант - пристрій на 4000 Вт. Такого мережевого фільтра вистачить для пк або побутової техніки (телевізор, пральна машина).

Мережевий фільтр подовжувач з usb і однією або кількома розетками більше підійде для зарядки смартфонів, розумних годинників і планшетів. Фільтр можна використовувати для зарядки будь-якої електроніки з usb кабелем. Деякі виробники пропонують мережеві фільтри, які підтримують швидку зарядку. Це дає змогу уникнути купівлі адаптера живлення й обмежитися тільки придбанням відповідного кабелю. Головне, переконатися, що тип швидкої зарядки, яку підтримує мережевий фільтр, сумісний з гаджетом.

Довжину кабелю слід визначати за відстанню від місця встановлення побутової техніки до розетки. У мережевих фільтрів довжина кабелю зазвичай не дуже велика, вона часто не перевищує 1,8 м. Також у продажу є фільтри без кабелю. Вони вставляються безпосередньо в розетку, як звичайний адаптер. Якщо необхідності в подовжувачі немає, то можна використовувати адаптер. Не доведеться ховати зайві дроти.

Дизайн мережевих фільтрів від різних брендів може істотно відрізнятися. Цей прилад можна вибрати за кольором і навіть формою. Також важливо переконатися, що відстані між розетками на обраному мережевому фільтрі буде достатньо, щоб підключити до нього побутову техніку. Зручніше буде використовувати фільтр зі збільшеним корпусом.

Не у всіх мережевих фільтрах передбачена кнопка вимкнення. Зазвичай в адаптерах з однією або кількома розетками відсутня кнопка та індикатор. А ось у мережевих фільтрах з кабелем і кількома розетками кнопка присутня завжди. У кнопці передбачено індикатор живлення.

Мережевий фільтр можна купити практично для будь-якої техніки. До нього можна підключати ручні пилососи, праски, техніку для кухні. У разі короткого замикання основний удар на себе бере фільтр. 

Купити мережевий фільтр подовжувач у Globy

В інтернет-магазині Globy можна замовити мережевий фільтр для побутової техніки та гаджетів з доставкою. Магазин відправляє товари по всій Україні. Зручні фільтри і навігація по сайту дозволять швидко знайти товар, що цікавить, і оформити замовлення. Для доставки можна скористатися послугами Нової пошти або Укрпошти.