Адаптери та перехідники

Фільтри
Відобразити як

54 товари

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
  1. Код: 14142
    Адаптер Hoco HB22 TF to SD card holder Black
    15 ₴
Відобразити як

54 товари

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Використання перехідників і USB адаптерів дозволяє зробити експлуатацію сучасних гаджетів комфортнішою. Щоб для зарядки декількох смартфонів з різним роз'ємом використовувати один кабель, можна купити USB адаптер. Крихітний пристрій дає змогу використовувати Lightning кабель для зарядки гаджета з USB-C роз'ємом і навпаки. 

Ціни на адаптери різняться, вони залежать від функціоналу перехідника. Адаптери можна використовувати для:

  • Зарядки пристроїв.
  • Обміну даними.
  • Розширення можливостей смартфонів.
  • Підключення аудіопристроїв.

Кабель USB Type-C для передачі даних завдяки компактному перехіднику тепер підійде для пристроїв з іншими інтерфейсами підключення. Якщо блок живлення підтримує швидку зарядку, варто вибрати перехідник сумісний з цією технологією. Це дозволить заощадити. Вартість USB адаптера часто нижча за вартість нового кабелю. Для зручної зарядки одразу декількох девайсів можна використовувати USB хаб.

Завдяки використанню адаптера можна істотно розширити можливості смартфона. Наприклад, розширити можливості Iphone дозволить адаптер з Lightning роз'ємом і роз'ємом 3.5 мм. 

Поради щодо вибору адаптерів і перехідників

Насамперед слід переконатися в сумісності адаптера зі смартфоном. Найпоширеніші роз'єми - USB C і Lightning, трохи рідше зустрічаються micro USB роз'єми. 

За допомогою USB перехідника до одного з цих роз'ємів можна під'єднати AUX кабель, зарядний пристрій або розмножити порт. Важливо, щоб обраний варіант адаптера задовольняв потреби користувача. Не всі USB адаптери з 3.5 мм роз'ємом підтримують під'єднання пристроїв із мікрофоном. У разі підключення через такий USB перехідник навушників до смартфона, мікрофон у них працювати не буде. Для коректної роботи цієї функції доведеться вибрати іншу модель USB адаптера. 

Що більший функціонал USB адаптера, то вища його ціна. Також вартість перехідника залежить від якості матеріалів. Краще вибирати USB перехідник від перевірених брендів. Наприклад, адаптери від Baseus або Hoco.

Купити адаптери з доставкою по Україні

В інтернет-магазині Globy можна замовити доступні за ціною адаптери. На сайті представлені різні моделі перехідників для передачі даних і зарядки пристроїв. Клієнт може вибрати кур'єрську службу і спосіб оплати покупки під час формування замовлення. На всі перехідники поширюється гарантія.