Кільцева лампа

Фільтри
Відобразити як

11 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
Відобразити як

11 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Завдяки використанню кільцевої лампи можна уникнути появи небажаних тіней на відео, зробити картинку винятково якісною і насиченою. 

Як вибирати кільцеву лампу?

Лампу для блогера потрібно вибирати за характеристиками. Найважливіші з них:

  • Тип кільцевої лампи.
  • Діаметр.
  • Спосіб управління.
  • Спосіб кріплення.
  • Джерело живлення.

Перед покупкою слід визначитися зі способом використання кільцевої лампи.

Тип кільцевої лампи

Сьогодні можна купити кільцеву світлодіодну лампу. Такі товари для ютуберів найбільш поширені. Світлодіодні кільцеві лампи споживають мінімальну кількість енергії і дають високу яскравість освітлення. Ще одна причина популярності цієї технології - довговічність.

Світлодіодна технологія вважається найбільш екологічною. Влаштована така кільцева лампа для блогера доволі просто: на платі на однаковій відстані один від одного розміщені світлодіоди. Над платою розташовується розсіювач.

Світлодіодна лампа для блогера не нагрівається в процесі роботи. Це дозволяє зробити запис відео максимально комфортним. Деякі моделі кільцевих ламп підтримують функцію регулювання колірної температури. Пульсації світла і мерехтіння у кільцевих LED ламп мінімальні, що важливо для запису якісного відео.

Розмір лампи

Діаметр кільцевої лампи для блогерів впливає на вартість приладу і його мобільність. Також лампи різного діаметра мають різну потужність світлового потоку.

Якщо користувач планує регулярно переміщати лампу для блогерів, то варто обирати з компактних приладів. Краще купити кільцеву лампу для блогерів на акумуляторі або з можливістю підключення до нього. Це дасть максимум автономії. Кільцева лампа для блогера меншого діаметра споживатиме менше електрики.

Якщо важливо створення якісної картинки, то найкраща кільцева лампа для блогерів - освітлювальний прилад діаметром 28-36 см. Такий прилад може додатково комплектуватися холдером під телефон і мікрофон для максимально комфортного запису відео. 

Лампа кільцева діаметром 9 см або 12 см підійде для створення освітлення під час макрозйомки. Наприклад, з її допомогою можна робити якісні фото нігтів. Для блогера така кільцева лампа не підійде, вона занадто маленька.

Управління

Найчастіше для управління режимами роботи кільцевої лампи використовується пульт. У простіших моделей пульт розташовується на кабелі. Просунуті лампи комплектуються бездротовим пультом з радіусом дії кілька метрів. З його допомогою можна змінювати колірну температуру, вмикати і вимикати освітлювальний прилад. Також деякі прилади підтримують бездротове підключення до смартфона. Можна віддалено керувати кільцевою лампою.

Кріплення кільцевої лампи

Кільцеві лампи для блогерів відрізняються за способом кріплення. У продажу можна зустріти настільні та підлогові варіанти. Одні лампи комплектуються штативом, інші продаються без нього. За ціною кільцева лампа для блогерів зі штативом буде дорожчою.

У деяких моделях кільцевих ламп передбачено кріплення для смартфона. У такому разі потрібно переконатися, що тримач для смартфона підходить за розміром. Більшість холдерів сумісні зі смартфонами 4,7-6,5 дюйма.

Живлення

Кільцева лампа на акумуляторі підійде для роботи поза приміщенням або для зйомки відео в разі відсутності електроенергії. Деякі кільцеві лампи для блогерів можна підключати і до портативного зарядного пристрою, і до мережевого. Користувач може переміщати кільцеву лампу незалежно від розташування розеток і наявності електроенергії. Це чудовий варіант для зйомки на вулиці.

Купити кільцеву лампу в магазині Globy

Інтернет-магазин Globy пропонує великий асортимент ламп для блогерів. У продажу є прилади різного діаметра. Можна замовити освітлення зі штативом, холдером для телефону або мікрофона, лампу для створення відео та фото. На всі лампи поширюється гарантія магазину. Доставка товару здійснюється по Україні. У Харкові доступний самовивіз із магазину.