Вакуумні навушники

Фільтри
Відобразити як

127 товарів

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 13051
  Навушники XO EP31 Music Earphone 1.2M Black
  55 ₴
 2. Код: 13052
  Навушники XO EP31 Music Earphone 1.2M White
  55 ₴
 3. Код: 13057
  Навушники XO EP21 music earphone White
  56 ₴
 4. Код: 13210
  Навушники XO EP21 music earphone Black
  56 ₴
 5. Код: 15522
  Навушники WUW R140 White
  Спеціальна ціна 57 ₴ Звичайна ціна 95 ₴
 6. Код: 13053
  Навушники XO EP26 Music earphone Black
  74 ₴
 7. Код: 13054
  Навушники XO EP26 Music earphone White
  74 ₴
 8. Код: 18167
  Навушники Celebrat G19 Black
  Спеціальна ціна 78 ₴ Звичайна ціна 98 ₴
 9. Код: 13059
  Навушники XO EP20 music earphone White
  79 ₴
 10. Код: 13058
  Навушники XO EP20 music earphone Black
  79 ₴
 11. Код: 20018
  Навушники Celebrat D12 Black
  Спеціальна ціна 82 ₴ Звичайна ціна 102 ₴
Відобразити як

127 товарів

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Вакуумні навушники сьогодні мають величезну популярність завдяки високому рівню захисту від зовнішніх шумів і якості звуку. Можна купити вакуумні навушники з дротовим і бездротовим підключенням. Усе залежить від бюджету покупки та умов використання вакуумних навушників. Ціни на такі аксесуари дуже сильно відрізняються. Вставні навушники від відомих преміальних брендів коштують дорожче. Але в продажу можна знайти гідні бюджетні варіанти вакуумних навушників.

Переваги вакуумних навушників

Вакуумні навушники можна використовувати для ПК, смартфона або плеєра.

Навушники з внутрішньоканальною ізоляцією мають низку переваг порівняно з іншими моделями подібної техніки:

 • Висока якість звуку.
 • Захист від шумів.
 • Компактний дизайн.
 • Зручно сидять у вухах.

Навіть недорогі вакуумні навушники забезпечують хорошу якість звуку і відмінну ізоляцію від стороннього шуму. Вакуумні навушники щільно сидять у слуховому проході. Амбушури перешкоджають проникненню сторонніх звуків.

Вакуумні навушники зазвичай компактні, що робить їх чудовим вибором для активного способу життя.

Багато вакуумних навушників мають вдосконалений дизайн, який забезпечує надійне кріплення у вухах, що робить їх чудовим вибором для занять спортом. Для спорту краще вибирати бездротові вакуумні навушники. Оскільки дроти можуть заважати виконувати вправи. А в бездротових вакуумних навушниках можна займатися в залі, бігати і стрибати. 

Дротові чи бездротові вакуумні навушники?

І дротові, і бездротові моделі внутрішньоканальних навушників заслуговують на увагу. Кожен з варіантів має низку переваг і свої недоліки.

Провідні вакуумні навушники

До переваг дротових вакуумних навушників можна віднести поєднання ціни та якості. Можна купити навушники для телефону з проводом у кілька разів дешевше, ніж бездротові. Такий аксесуар навіть за малі гроші видаватиме звук гідної якості. 

Провідні моделі вакуумних навушників не втрачають сигнал. Якщо кабель і конектор справні, то вакуумні навушники не відключаться без попередження. Також їх не потрібно заряджати. У будь-який момент такі навушники готові до використання.

Але є і мінуси у дротових вакуумних навушників. Вакуумні навушники для телефона обмежують рухи. 

Бюджетні дротові навушники мають обмежений функціонал. У них можуть бути відсутні мікрофон або кнопки управління. 

Бездротові вакуумні навушники

Відсутність дротів забезпечує більш комфортне використання, особливо під час активності. Бездротові навушники часто мають безліч додаткових функцій. Наприклад, інтегрований у корпус навушника мікрофон, можливість керування жестами. 

Час автономної роботи у різних бездротових вакуумних навушників відрізняється. Крім акумулятора в корпусі навушника, батарея присутня у футлярі. 

Бездротове з'єднання не завжди може бути стабільним. Це очевидний недолік бездротових вакуумних навушників. Як і будь-який сучасний гаджет, бездротові вакуумні навушники потрібно заряджати.

Як вибрати вакуумні навушники?

Під час вибору вакуумних навушників, варто враховувати такі критерії:

 • Якість звуку.
 • Час автономної роботи.
 • Спосіб підключення.
 • Посадка.

Деякі користувачі віддають перевагу більш нейтральному звучанню, тоді як інші шукають баси або високі частоти. Щоб не помилитися з якістю звуку, потрібно орієнтуватися на частотний діапазон вакуумних навушників. Що він ширший, то кращим буде звучання.

З огляду на недоліки і переваги дротових і бездротових вакуумних навушників, потрібно вибрати відповідний за типом підключення варіант. Від вибору залежатиме час автономної роботи.

Щоб вакуумні навушники зручно сиділи у вухах, виробники комплектують свої пристрої набором амбушур різного розміру. Це дозволяє домогтися ідеальної посадки вакуумних навушників. 

Замовити вакуумні навушники в Globy

Інтернет магазин техніки Globy пропонує багатий асортимент вакуумних навушників. Можна придбати навушники таких популярних брендів як Baseus, Hoco або AFC, копії навушників преміального сегмента. Можлива доставка товарів по Україні та Харкову. По місту посилки розвозить кур'єр магазину. По Україні доставляє Нова пошта та Укрпошта.