Маленькі мікрофони

Фільтри
Відобразити як

4 товари

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 18621
  Мікрофон K9 Black
  349 ₴
 2. Код: 18620
  Блог Станція Blog Station AY-49 Black
  529 ₴
Відобразити як

4 товари

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Міні-мікрофони сьогодні дуже активно використовують блогери, ведучі стрімів і подкастів, а також коментатори різних шоу та подій. Купити петличний мінімікрофон можна для поліпшення якості звуку. Особливо важливо стежити за якістю звуку блогерам-початківцям, які поки що не використовують дороге обладнання. У такому разі найбільш вдалим варіантом щодо поєднання ціни та якості буде петличний міні мікрофон. Його можна використовувати спільно зі смартфоном або ПК. У продажу є різні товари для блогерів.

Кому потрібен бездротовий міні мікрофон?

Петличний мінімікрофон для телефону - зручний пристрій компактного розміру, його можна використовувати для запису звуку. Сфера застосування маленьких мікрофонів досить велика завдяки незліченній кількості способів кріплення і компактним розмірам пристрою.

Купити маленький петличний мікрофон можна для:

 • Зйомки відео та блогінгу.
 • Для запису аудіо доріжок у хорошій якості.
 • Музики і творчості.
 • Запису аудіокниг.

Бездротовий петличний мікрофон - ідеальне рішення для блогера. Особливо, якщо під час зйомки він активно рухається. Використання Блютуз гарнітури компактного розміру залишається візуально непомітним для глядача. Натомість суттєво покращується якість звуку. Сторонні звуки на записі, відлуння та шум часто псують враження глядача про відео. Використання навіть дешевого мікрофона петличка допоможе усунути цю проблему.

Найкращий мікрофон для блогера

У продажу можна зустріти два принципово різних рішення для блогерів: міні-мікрофон і мікрофон-гармата. Останній варіант особливо часто трапляється в блог-станціях - наборах із тримачем, світлом і мікрофоном для запису відео. 

Петличний мінімікрофон можна використовувати для зйомки блогу на телефон. У продажу є девайси, які сполучаються зі смартфоном через Блютуз. Попередньо до телефону через роз'єм для зарядки підключається невеликий ресивер. Перевага такого маленького петличного мікрофона для блогера в тому, що його можна закріпити на одяг. Не потрібно використовувати штатив. 

Ціна петличних мінімікрофонів, як правило, нижча, ніж вартість повнорозмірних аксесуарів. Зате петличний мінімікрофон точно підійде для Iphone. А багато блогерів знімають якраз на яблучні смартфони.

Як альтернативу петличці можна використовувати навушники з якісним мікрофоном. Але купити навушники за ті самі гроші, що й петличний міні мікрофон не вдасться. Петличний мікрофон для айфона з дротовим підключенням обійдеться супер дешево і записуватиме звук не менш якісно, ніж гарнітура середньої цінової категорії.

Як вибрати петличний мікрофон?

Основний критерій вибору петличного міні мікрофона - якість запису звуку. Важливо ознайомитися з усіма технічними характеристиками мікрофона петлички перед покупкою. Особливу увагу слід приділити типу петличного мікрофона. Гідну якість запису звуку забезпечують конденсаторні моделі.

Не менш важлива сумісність пристрою запису зі смартфоном або ПК. Можна купити петличний мікрофон для блогера, який працюватиме зі смартфоном. Простотою в експлуатації відрізняються моделі, які підтримують технологію Plug&Play. Вони не потребують складного налаштування, їх можна використовувати одразу після підключення.

Варто визначитися зі способом підключення. Вибирати необхідно виходячи зі способу експлуатації петличного мікрофона для блогера. Для запису відео в русі найкраще підійде бездротова петличка. Але варто враховувати, що бездротові моделі працюють від акумулятора. Час їхньої автономної роботи та зарядки дуже сильно впливає на максимально можливу тривалість зйомки. Деякі петлички можуть записувати звук по 5 годин.

Провідні петличні мікрофони зручні тільки за умови, що користувач мало рухається в кадрі. Інакше кабель заважатиме. Натомість така петличка не потребує зарядки і не має обмежень у часі роботи. Довжину дроту слід вибирати виходячи з відстані від користувача в кадрі до камери. Купувати дротовий мікрофон петличку варто з невеликим запасом по довжині кабелю.

Для бездротових петличок актуальний ще один параметр - дальність передачі радіосигналу. Чим цей показник більший, тим далі від ресивера може відходити користувач петличного міні мікрофона. Деякі моделі передають звук на відстані до 20 м. 

Замовити міні мікрофон для блогера в Globy

У каталозі магазину Globy представлені різні моделі мікрофонів для блогерів. Можна купити мікрофон-гармату або петличку. Користувач може вибрати пристрій за способом підключення, часом автономної роботи, кольором і розміром. На всі товари поширюється гарантія. Можлива доставка по Україні.