Автотовари

Фільтри
Відобразити як

358 товарів

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 22610
  Кабель Hoco UPA26 AUX Fresh audio cable Black
  62 ₴
 2. Код: 01197
  Кабель Hoco UPA11 AUX audio cable Black
  63 ₴
 3. Код: 01196
  Кабель Hoco UPA11 AUX audio cable Red
  63 ₴
 4. Код: 03644
  АЗП WUW T21 1USB 1a with Type - C cable White
  Спеціальна ціна 72 ₴ Звичайна ціна 103 ₴
 5. Код: 12693
  Кабель AUX XO NB-R175B 2m чорний
  79 ₴
Відобразити як

358 товарів

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Якісні автотовари дозволяють підтримувати автомобіль у чистоті та порядку. Також товари для автомобілів можуть полегшити життя водія. Адже завдяки використанню відеореєстратора, автомобільного зарядного пристрою для смартфона або тримача вдасться забезпечити додатковий комфорт під час водіння.

Сьогодні можна купити такі товари для автомобіля:

 • Автомобільні зарядні пристрої.
 • Відеореєстратори.
 • Автомобільні пилососи.
 • Тримачі для смартфона.
 • Мобільні автокомпресори.

Кожен з цих товарів для автомобіля потрібно вибирати за певними критеріями. 

Зарядний пристрій в автомобіль

Першим кроком при виборі такого товару в авто є визначення типу роз'єму, що підходить для телефону. Існує кілька стандартних роз'ємів, таких як USB-A, USB-C і Lightning. У більшості зарядних пристроїв використовуються USB-A і USB-C роз'єми. 

Не менш важливим параметром є розмір зарядки в прикурювач. Цей товар для автомобіля не повинен заважати водінню і управлінню різними функціями автомобіля. Краще купувати компактні товари в машину.

Одним із ключових критеріїв вибору такого типу товару є потужність зарядного пристрою. Що вища потужність, то швидше телефон зарядиться. 

Якщо в автомобілі є кілька пристроїв, що потребують зарядки, корисно вибрати товар для авто з кількома портами. 

Деякі товари для автомобілів мають додаткові функції. Вони впливають на кінцеву вартість. Однак можуть зробити використання гаджета в салоні автомобіля комфортнішим.

Відомі бренди зазвичай пропонують продукцію високої якості з відповідними стандартами безпеки. Наприклад, Baseus і Hoco пропонують якісні автомобільні товари за доступною ціною.

Тримач для смартфона в автомобіль

Каталог товарів для авто пропонує десятки моделей автомобільних тримачів. Вони відрізняються за дизайном, конструкцією та функціоналом. Насамперед варто вибрати тип товару для автомобіля.

Деякі тримачі встановлюються на вентиляційні отвори. Телефон кріпиться на кліпсу або магніт. Інші моделі присоскою кріпляться до скла або панелі приладів. Магнітні тримачі, які вставляються у вентиляційну решітку, набагато компактніші за інші конструкції. Тримачі на кліпсі надійніші, вони міцніше утримують гаджет.

Деякі товари для автомобіля обладнані автоматичним механізмом затискання для зручнішого встановлення та зняття телефона. Також можна купити товари для автомобіля з бездротовою зарядкою. Після встановлення в тримач телефон починає заряджатися. Тримачі смартфона в машину з додатковими функціями мають вищу вартість порівняно з моделями без цих функцій. 

Пилосос в автомобіль

Щоб підтримувати порядок в автомобілі, можна використовувати компактний пилосос. Найчастіше такі товари укомплектовані акумулятором і можуть працювати без підключення до мережі. Такі автотовари в Україні мають великий попит, оскільки не скрізь є можливість використовувати провідні пилососи. Крім повністю бездротових моделей у продажу можна зустріти товари для авто, які працюють від прикурювача.

Бездротові пилососи зазвичай зручніші у використанні, оскільки вони не потребують підключення до електромережі. А часу їхньої роботи вистачає, щоб повністю прибратися в автомобілі.

Перш ніж купувати такі товари для автомобіля, потрібно вивчити технічні характеристики. Найбільш важливим параметром вважається потужність пристрою і час автономної роботи (для бездротових моделей). Також важливо вибрати пилосос із відповідним об'ємом пилозбірника.

При виборі товару для авто слід звернути увагу на довжину зарядного кабелю. Чим він буде довшим, тим зручніше буде заряджати пристрій. 

Розмір товару для прибирання в автомобілі також має значення. Автомобільний аксесуар має бути компактним. Добре, якщо він комплектується різними насадками. Вони допоможуть дістатися до важкодоступних місць і очистити будь-який простір.

Компресор для автомобіля

Основна характеристика для автомобільного компресора - потужність. Цей параметр найчастіше представлений у ватах. І чим він вищий, тим швидше автомобільний компресор буде накачувати шину.

Також обраний автотовар має забезпечувати необхідний тиск у шинах. Тиск вимірюється в барах (Bar).

Деякі компресори працюють від прикурювача, але також можна купити товар для автомобіля з акумулятором. Він повністю автономний. Такі автомобільні товари відрізняються компактними розмірами. Час їхньої автономної роботи залежить від ємності акумулятора.

Купити товари для автомобіля в Globy

Якісні товари для автомобілів можна замовити в інтернет-магазині Globy. В асортимент є різні товари для автомобілів. Можна купити FM трансмітер, зарядний пристрій, тримач, пилосос, компресор і навіть набори для миття автомобіля. Доставка товарів по Україні доставляє Нова пошта та Укрпошта.