Навушники вкладиші

Фільтри
Відобразити як

74 товари

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
Відобразити як

74 товари

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Навушники вкладиші - популярний аксесуар, який може похвалитися гарною якістю звуку і зручною посадкою. Особливо вставні навушники люблять ті, хто не може користуватися вакуумними. Посадка вкладишів відрізняється, комусь цей варіант здається зручнішим. Популярні бренди випускають навушники такого типу вже багато років.

Особливості навушників вкладишів

Навушники вкладиші мають кілька ключових особливостей, які роблять їх популярними серед користувачів:

  • Компактний розмір.
  • Після тривалого використання вкладишів вуха не болять.
  • Гарне звучання.

Сьогодні можна купити навушники вкладиші маленького розміру. Бездротові моделі можуть похвалитися невеликими розмірами. Завдяки компактному розміру аксесуар зручно використовувати для занять спортом.

Деякі користувачі не можуть довго слухати музику у вакуумних навушниках. Це пов'язано з тиском на область слухового проходу. Вкладиші навіть під час багатогодинного використання не створюють дискомфорту у вусі. Але перш ніж купити навушники для телефону, потрібно зрозуміти, чи підходять вони конкретному користувачеві. У деяких людей навушники вкладиші не тримаються у вусі та постійно випадають. Якщо раніше проблем з використанням подібного типу навушників не було, то сміливо можна купувати навушники вкладиші будь-якого виробника.

Навіть найпростіші дротові навушники вкладиші пропонують високоякісне звучання, з яскраво вираженими басами і чіткими високими частотами. Вся справа в положенні навушника у вусі. Не менш якісний звук видають і бездротові навушники вкладиші. Однак вартість бездротових навушників вкладишів буде вищою.

Види навушників вкладишів

Сьогодні можна купити різні види навушників. Наприклад, бувають ігрові навушники вкладиші, які підключаються до ПК або телефону. За способом підключення навушники вкладиші бувають:

  • Провідні вкладиші.
  • Бездротові вкладиші.

Провідні навушники вкладиші - це класичний варіант, який під'єднується до пристрою за допомогою дроту. Вони забезпечують стабільне з'єднання і не потребують зарядки. Рухи користувача може обмежувати довжина дроту. Також такі навушники мають різний тип конектора. Є моделі з mini-Jack, а також навушники з USB Type-C або Lightning конектором. Обирати гарнітуру потрібно відповідно до типу роз'єму на телефоні.

Бездротові навушники вкладиші підключаються до пристрою за допомогою Bluetooth. Вкладиші надають свободу руху і зручність, але потребують регулярної зарядки. Можна вибрати модель з великою ємністю батареї навушників вкладишів і кейса, щоб отримати максимальну автономність. Але ціна таких бездротових навушників вкладишів буде трохи вищою.

Вкладиші не забезпечують такий захист від зовнішніх шумів, як вакуумні моделі. Щоб не переплачувати за навушники з активним шумозаглушенням, можна купити дротові вакуумні навушники для ігор і перегляду фільмів. А вкладиші використовувати для розмов по телефону, тренувань і повсякденних справ.

Як вибрати навушники вкладиші?

Перш ніж купити навушники вкладиші, потрібно переконатися, що вони досить добре звучать. Для цього навушники вкладиші потрібно протестувати або уважно вивчити технічні характеристики. Широкий діапазон частот дозволяє навушникам видавати якісні баси та високочастотні звуки.

Провідні навушники вкладиші можна купити за дуже доступною ціною. Деякі моделі можуть видавати хороший звук. Натомість бездротові навушники вкладиші забезпечують більшу мобільність. І якщо цей критерій у пріоритеті, то варто купувати бездротові навушники вкладиші.

Наявність якісного мікрофона, можливість управління жестами або інші додаткові функції суттєво впливають на вартість бездротових навушників вкладишів. 

Купити навушники вкладиші в Globy

Інтернет магазин техніки пропонує замовити навушники вкладиші за найприємнішими цінами. В асортименті великий вибір дротових і бездротових моделей навушників вкладишів. На всі товари діє гарантія.

Globy доставляє товари по Харкову та Україні. По Україні доставку здійснює Укрпошта та Нова пошта. Кур'єр магазину доставляє по місту. Також доступний самовивіз із магазину.