Батарейки

Фільтри
Відобразити як

23 товари

Сторінка
 • На початок
 • Ви зараз на сторінці 1
 • Сторінка 2
 • В кінець
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
Відобразити як

23 товари

Сторінка
 • На початок
 • Ви зараз на сторінці 1
 • Сторінка 2
 • В кінець
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Батарейки - це невід'ємна частина повсякденного життя. Їх встановлюють у різні пристрої, починаючи від пульта для телевізора і закінчуючи іграшковими автомобілями. 

Види батарейок та їхні характеристики

Існує кілька основних типів батарейок. Вони відрізняються за характеристиками і призначенням. Сьогодні можна купити батарейки трьох типів:

 • Лужні.
 • Сольові.
 • Літієві.

Лужні батарейки можна купити за доступною ціною. Вони одні з найпопулярніших на ринку. Зазвичай ці елементи живлення мають типорозміри АА і ААА. Такі батарейки можна знайти в практично будь-якому магазині та супермаркеті. Вони забезпечують хорошу тривалість роботи пристроїв. Лужні батарейки - це чудовий варіант бюджетного елемента живлення для годинників, дитячих іграшок та інших електронних пристроїв.

Є у лужних батарейок і недоліки. Вони містять шкідливі речовини, такі як ртуть і кадмій, і вимагають спеціальної утилізації. Лужні елементи живлення не підходять для потужних пристроїв, таких як фотокамери або ігрові контролери.

Сольові батарейки, також відомі як алкалінові, мають більшу ємність і потужність порівняно з попереднім типом. Вони здатні забезпечувати живлення потужних пристроїв, таких як ліхтарі та радіоприймачі.

Сольові батарейки за вартістю трохи дорожчі, ніж лужні, але виправдовують свою ціну довгим терміном служби.

Через розмір і вагу, сольові батарейки можна купити не для всіх пристроїв. Як і лужні елементи живлення, сольові батарейки потребують спеціальної утилізації через речовини, що містяться в них.

Літієві батарейки - це найбільш просунуті елементи живлення, їх часто використовують у сучасних електронних пристроях. Наприклад, повербанк складається з декількох літієвих елементів живлення, з'єднаних у паралельний ланцюг.

Літієві батарейки забезпечують високу потужність за невеликих розмірів. Вони мають тривалий термін служби та підходять для багатьох потужних пристроїв, навіть для ноутбуків і смартфонів. Літієві елементи живлення - це гарантія тривалої роботи пристрою. Однак купити такі батарейки недорого не вийде, вони коштують більше за лужні та сольові елементи живлення. 

У разі неправильного використання або пошкодження будь-які батарейки можуть стати небезпечними. Тому перед експлуатацією варто вивчити рекомендації виробника елемента живлення.

Розміри та типи батарейок

Купити батарейки сьогодні можна навіть онлайн. Але варто враховувати, що вони мають різні розміри. Правильний вибір розміру елемента живлення відіграє важливу роль у забезпеченні працездатності пристрою. Є кілька найпоширеніших типів батарейок. Їх найчастіше встановлюють в електронні пристрої.

Батарейки типу АА

Це найпоширеніший розмір батарейки, який використовується в більшості побутових пристроїв. Такі елементи живлення встановлюють у пульти від телевізора, іграшки та ліхтарі. Найчастіше в них використовують лужний або сольовий електроліт.

Батарейки ААА

Менш габаритні, ніж АА, батарейки цього типу також популярні і використовуються в пристроях невеликого розміру. Їх можна купити для маленьких ліхтариків, невеликих побутових пристроїв і дитячих іграшок. 

Елементи живлення типу D

Батарейки типу D мають великі розміри. Їх часто встановлюють у радіоприймачі, ліхтарі та великі побутові прилади.

CR батарейки

CR батарейки використовують у невеликих приладах. Вони часто застосовуються в дармовисах сигналізації для автомобілів, пульсометрах, годинниках і навіть комп'ютерній техніці. У цих крихітних елементах живлення найчастіше використовується літієвий електроліт.

Купити батарейки в Globy

Магазин гаджетів Globy пропонує великий асортимент батарейок з різними типами електролітів. Елементи живлення можна замовити з доставкою в будь-який куточок України. Доставку здійснює Нова пошта та Укрпошта. Можлива оплата карткою на сайті або під час отримання товару. Жителі та гості Харкова можуть забрати батарейки особисто з магазину або скористатися послугами кур'єра по місту.