Повнорозмірні навушники

Фільтри
Відобразити як

59 товарів

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 10961
  Навушники Hoco W21 Graceful charm Purple
  267 ₴
 2. Код: 10960
  Навушники Hoco W21 Graceful charm Grey
  267 ₴
 3. Код: 14850
  Навушники Hoco W31 Childrens Pink
  331 ₴
 4. Код: 17672
  Навушники WUW R103 Black
  Спеціальна ціна 403 ₴ Звичайна ціна 576 ₴
Відобразити як

59 товарів

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Повнорозмірні навушники - це особливий клас аудіотехніки, що дозволяє повністю зануритися у світ музики. Повнорозмірні накладні навушники ізолюють користувача від шумів зовнішнього світу. Вони повністю закривають вуха, їх можна регулювати за посадкою. У їхній конструкції є суттєві відмінності від внутрішньоканальних навушників. Купити великі навушники можна як для телефона, так і для ПК. Повнорозмірні навушники підключаються до різних пристроїв за допомогою USB, mini-Jack і навіть Bluetooth.

Переваги повнорозмірних навушників

Найкращі повнорозмірні навушники вирізняються видатною якістю звуку. Вони часто перевершують за звучанням внутрішньоканальні моделі навушників завдяки великому розміру динаміків. Повнорозмірні навушники можуть відтворювати ширший частотний діапазон.

За рахунок свого великого розміру повнорозмірні Bluetooth навушники забезпечують ефективну ізоляцію від зовнішніх звуків, це сприяє повному зануренню в музичний контент.

М'які амбушури та зручна посадка роблять великі накладні навушники ідеальними для тривалого використання. Повнорозмірні навушники можна купити, якщо від внутрішньоканальних втомлюються вуха. Після кількох годин використання вкладишів або вакуумних навушників з'являється відчуття дискомфорту. У випадку з повнорозмірними накладними навушниками такого не буде.

Здатність відтворювати широкий діапазон частот робить повнорозмірні Bluetooth навушники привабливими для справжніх поціновувачів музичного контенту.

Недоліки повнорозмірних накладних навушників

У великих навушників є недоліки, про які варто дізнатися до покупки:

 • Розмір.
 • Надмірна ізоляція від зовнішніх шумів.
 • Ціна.

Через свій великий розмір і вагу повнорозмірні навушники можуть бути незручними, особливо в подорожах і під час занять спортом.

Надмірна ізоляція від зовнішнього світу може створювати проблеми в повсякденному житті.

Ціна накладних повнорозмірних навушників сильно залежить від виробника. Найкращі повнорозмірні накладні навушники з бездротовим підключенням мають вищу вартість порівняно з дротовими моделями. Зате вони забезпечують повну свободу рухів. Сьогодні можна замовити навушники з Bluetooth за доступною ціною від брендів Baseus або Hoco.

Особливості конструкції повнорозмірних навушників

Великі динаміки - ключовий елемент конструкції, який забезпечує високу якість звуку.

Повнорозмірні навушники, завдяки своїй універсальності, підтримують різні способи підключення:

 • Дротове підключення через 3.5 мм (mini-Jack).
 • USB-підключення.
 • Бездротове Bluetooth підключення.
 • Карта пам'яті.

Повнорозмірні накладні навушники зі штекером mini-Jack можна під'єднувати до телефона та ПК. Якщо довжини дроту не вистачає для комфортного використання навушників, можна використовувати AUX кабелі для подовження. 

Повнорозмірні накладні навушники з USB виходом можна використовувати спільно з ПК. Обидва варіанти дротових навушників забезпечують відмінну якість звуку. Але дроти можуть обмежувати рухи користувача. Також не всі пристрої підтримують можливість підключення через USB або mini-Jack. Для користувачів, яким важлива мобільність і свобода рухів, краще підійдуть повнорозмірні Bluetooth навушники. Купити бездротові накладні навушники можна за доступною вартістю, лише трохи дорожче за дротові моделі. Зате вони набагато зручніші в експлуатації.

Повнорозмірні накладні навушники з картою пам'яті можна використовувати як окремий від ПК і телефона пристрій. Навушники відтворюватимуть треки з карти пам'яті.

Купити накладні навушники в Globy

Повнорозмірні навушники можна замовити з доставкою в магазині Глобі. В асортименті є дротові та бездротові Bluetooth моделі, а також пристрої, які працюють з картою пам'яті. Інтернет-магазин пропонує вигідні ціни та великий асортимент товару. На всі навушники діє гарантія.

Менеджери швидко обробляють замовлення. Після відправки клієнт отримає СМС з номером ТТН для відстеження посилки.