Кабелі TypeC - Lightning

Фільтри
Відобразити як

71 товар

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 16617
  Кабель XO NB208A Liquid Silicone Data Type-c to Lightning 20W cable White
  Спеціальна ціна 81 ₴ Звичайна ціна 115 ₴
 2. Код: 16620
  Кабель XO NB-Q206A Lightning to TYPE-C 20W Black
  Спеціальна ціна 81 ₴ Звичайна ціна 125 ₴
 3. Код: 15653
  Кабель Hoco X85 iP Strength PD charging data cable White
  Спеціальна ціна 98 ₴ Звичайна ціна 109 ₴
 4. Код: 15652
  Кабель Hoco X85 iP Strength PD charging data cable Black
  Спеціальна ціна 98 ₴ Звичайна ціна 109 ₴
 5. Код: 16626
  Кабель XO NB183A 20W PD Charger Cable Lightning To TYPE-C 1M Black
  Спеціальна ціна 101 ₴ Звичайна ціна 135 ₴
Відобразити як

71 товар

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

З розвитком сучасних технологій і зростанням функціональності електронних пристроїв стало необхідним забезпечення надійного передавання даних та ефективного заряджання. Кабель Lightning - Type-C дозволяє швидко заряджати різні пристрої. 

Один кінець шнура обладнаний конектором USB Type-C, який є універсальним стандартом для багатьох сучасних пристроїв. Його можна вставляти в роз'єм будь-яким боком. Інший кінець дроту оснащений конектором Lightning, який є характерним для продукції Apple. Він сумісний з годинниками, смартфонами, планшетами і навіть ноутбуками цього бренду. Шнур рідко може пережити смартфон або планшет, тому доводиться шукати йому гідну заміну. Але оригінальний Lightning Type C кабель коштує занадто дорого, а ось аналогів на ринку представлено дуже багато.

Характеристики та особливості хорошого кабелю Type-C - Lightning

Є кілька критеріїв, на які варто орієнтуватися під час вибору кабелю Type C Lightning:

 • Швидкість передачі даних.
 • Сила струму і швидка зарядка.
 • Довжина і гнучкість.
 • Матеріал і міцність.
 • Вартість.

Одна з ключових характеристик кабелю Lightning Type C - швидкість передачі даних. Що вищий цей показник, то більше інформації за одиницю часу здатний передавати шнур Type C Lightning від одного пристрою до іншого. Орієнтуватися на цей параметр варто тільки в разі, якщо користувач використовує кабель для обміну даними між гаджетами.

Зарядка пристроїв стала неймовірно важливою частиною повсякденного життя. Якісний Type C Lightning повинен підтримувати досить високу силу струму для швидкої зарядки пристроїв. Купувати шнур, який підтримує високу силу струму має сенс лише для швидкого заряджання. Якщо адаптер живлення не підтримує такий стандарт, то кабель Apple USB Type C Lightning не вплине на швидкість зарядки батареї.

Довжина кабеля Type C Lightning важлива для комфортного використання пристрою під час заряджання. Занадто короткий шнур Lightning Type C може обмежити свободу руху, а надмірно довгий буде незручним під час зберігання. Гнучкість кабелю також важлива.

Якісний шнур має бути виготовлений із міцних матеріалів. Обплетення і захист з'єднань між роз'ємами допоможуть запобігти зносу і пошкодженням, що в підсумку продовжить термін служби кабелю Лайтнінг USB C.

Виробник USB C Lightning kabel

Краще відразу купити кабель USB Type C Lightning від надійного виробника, ніж ризикувати працездатністю гаджета. У продажу можна знайти різні варіанти кабелів USB Type C Lightning з гарантією. Вони не поступаються у швидкості зарядки оригінальному виробу.

Кабель USB Type C Lightning забезпечує швидкий обмін даними та ефективну зарядку пристроїв. Дотримуючись рекомендацій щодо вибору, можна придбати шнур, який відповідає потребам користувача і забезпечує стабільне та надійне з'єднання між різними типами пристроїв.

Кабель apple USB C Lightning сумісний з найновішими яблучними пристроями. Також він підтримує роботу зі старішими гаджетами через адаптери та перехідники, що робить його універсальним рішенням для більшості користувачів. 

Замовити Apple Lightning USB C в Globy

В інтернет-магазині Globy можна купити кабель Lightning USB C за вигідною ціною. В асортименті є товари, які підтримують швидку зарядку і високу швидкість обміну даними. Доступна доставка аксесуарів кур'єром по Харкову і службою доставки по Україні. Також товар можна забрати особисто з магазину.