Магнітні кабелі для зарядки

Фільтри
Відобразити як

8 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 16630
  Кабель XO NB187 2.1 PVC magnetic suction cablefor Lightning 1M White
  Спеціальна ціна 50 ₴ Звичайна ціна 71 ₴
 2. Код: 00967
  Кабель Hoco U40A magnetic adsorption Lightning charging cable Metal gray
  Спеціальна ціна 64 ₴ Звичайна ціна 214 ₴
 3. Код: 11033
  Адаптер Baseus Zinc Magnetic Safe Fast Charging Magnetic suction head IP 2.4A Black
  Спеціальна ціна 71 ₴ Звичайна ціна 101 ₴
Відобразити як

8 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Регулярне використання гаджетів вимагає застосування якісних зарядних пристроїв. Важливо підібрати кабель і мережевий зарядний блок живлення відповідного типу і потужності. Не всі кабелі витримують інтенсивне використання. Деякі ламаються в місці вигину. Полагодити такий кабель не вдасться, потрібно купувати новий. Щоб вирішити проблему, можна використовувати магнітні зарядки.

Магнітні зарядки для телефона зовні дуже схожі на звичайні. Якщо конектор приєднаний до кабелю, то різницю помітити буде практично неможливо. У магнітній зарядці конектор від'єднується від кабелю. Його можна встановити в роз'єм пристрою один раз і більше не діставати. Адаптер магнітиться до кабелю. Завдяки магніту контакти на адаптері та кабелі притягуються і з'єднуються. 

Переваги магнітного шнура для зарядки

Магнітні кабелі для зарядки можна використовувати для пристроїв з різними роз'ємами. Можна купити кабель Type C або Lightning. Також можна окремо купити адаптер з відповідним конектором і використовувати для нього будь-який кабель для магнітної зарядки.

Магнітний кабель для зарядки має масу переваг:

 • Зменшує знос роз'ємів на пристрої.
 • Універсальний у застосуванні.
 • Підтримує сучасні стандарти зарядки.
 • Не схильний до передчасного зносу.

Завдяки використанню магнітного шнура для зарядки телефону можна попередити знос роз'єму для зарядки. Магнітний адаптер можна встановити в порт телефону і не виймати його звідти. Це дозволить скоротити кількість циклів під'єднання-від'єднання і продовжити термін служби роз'єму.

Магнітна зарядка сумісна з будь-якими пристроями. Крім телефону її також можна використовувати для зарядки планшета або іншого гаджета. Важливо лише правильно підібрати тип адаптера. Кабель для магнітної зарядки може комплектуватися Lightning, Micro USB або Type-C адаптером. Ці роз'єми найчастіше зустрічаються на сучасних гаджетах.

Магнітні кабелі для зарядки розрізняються за характеристиками. Основна характеристика для зарядного кабелю - сила струму. Для адаптерів живлення, які підтримують швидку зарядку, потрібно використовувати кабель із силою струму не менше 2 А. Магнітна зарядка для телефона сумісна з технологією швидкої зарядки. Крім кабелів на 2 А, можна купити шнури на 2,1 А, 2,4 А і навіть 3 А. 

Якщо мережевий адаптер не має необхідної потужності, то смартфон не буде заряджатися швидше. Разом із кабелем можна купити зарядне на 65 Вт, яке дозволить швидше заряджати батарею смартфона або іншого гаджета.

Магнітний кабель для швидкої зарядки зношується не так швидко, як звичайний. Завдяки зручному способу під'єднання кабель менше перекручуватиметься і навряд чи зламається. Однак усе залежить від якості обплетення. Гнучкий кабель у нейлоновому обплетенні відмінно справляється з експлуатаційними навантаженнями.

Купити магнітний шнур для зарядки телефону можна за доступною ціною. Однак його вартість буде дещо вищою за вартість класичного варіанту кабелю. Також на ціну сильно впливають характеристики самого кабелю і тип конектора.

Купити магнітну зарядку для телефону в Globy

На сайті магазину Globy представлений великий асортимент магнітних кабелів для зарядки смартфонів. Можна підібрати кабель за довжиною, типом конектора і силою струму. Магнітні кабелі підтримують швидку зарядку. Їх можна замовити з доставкою по Україні. Менеджери магазину обробляють замовлення в найкоротші терміни. Після відправки кожен клієнт отримує повідомлення з номером накладної.