Bluetooth гарнітура

Фільтри
Відобразити як

18 товарів

Сторінка
 • На початок
 • Ви зараз на сторінці 1
 • Сторінка 2
 • В кінець
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 01595
  Bluetooth-гарнітура розмовна Hoco E29 Splendour bluetooth headset White
  Спеціальна ціна 129 ₴ Звичайна ціна 199 ₴
Відобразити як

18 товарів

Сторінка
 • На початок
 • Ви зараз на сторінці 1
 • Сторінка 2
 • В кінець
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Розмовні навушники з мікрофоном – незамінне рішення для тих, хто багато часу витрачає на спілкування по телефону. Невелика бездротова гарнітура повністю звільняє руки користувача. Зручність та якість зв'язку - ключові критерії при виборі бездротової Bluetooth гарнітури.

Розмовна гарнітура Bluetooth стане незамінним помічником для всіх, хто активно спілкується по телефону і живе в русі. Вона особливо корисна для тих, хто працює в офісі чи веде активний спосіб життя. Бездротова Bluetooth гарнітура для телефону дозволить залишатися на зв'язку та насолоджуватися свободою переміщення під час розмов.

Як вибрати бездротову гарнітуру для смартфона?

Різні моделі вушної Bluetooth гарнітури для телефону можуть відрізнятися за технічними характеристиками та конструкцією. Перш ніж купити бездротову Bluetooth гарнітуру, потрібно вивчити її параметри. Звернути увагу варто на:

 • Конструкцію.
 • Якість звуку та шумозаглушення.
 • Час автономної роботи.
 • Сумісність.
 • Додаткові функції.

Залежно від набору функцій змінюватиметься і ціна бездротової гарнітури Bluetooth.

Конструкція гарнітури

При виборі гарнітури Bluetooth для телефону важливо врахувати наявність або відсутність кліпси для вуха. Bluetooth гарнітури з кліпсою забезпечують більш надійне кріплення навколо вуха, що ідеально підходить для активних користувачів і тих, хто часто перебуває в русі.

Але такий тип бездротової гарнітури не підійде для користувачів, які віддають перевагу мінімалістичному дизайну та простоті. Для них Bluetooth гарнітура без кліпси буде зручнішим варіантом.

Якість звуку

Навіть найдешевша Bluetooth гарнітура повинна забезпечувати чітку передачу звуку. Моделі Bluetooth гарнітури з технологією шумоподавлення допоможуть заглушувати сторонні шуми від навколишнього середовища, забезпечуючи чіткий звук в умовах шумної вулиці або офісу. Але гарнітура Bluetooth з придушенням шуму за ціною буде дорожче простих моделей.

Якщо бездротова Bluetooth гарнітура потрібна не тільки для розмов, а й для прослуховування музики або книг, краще відразу купити навушники. Можна підібрати модель з гарним звуком та якісним мікрофоном.

Автономність Bluetooth гарнітури

Гарна Bluetooth гарнітура може довго працювати від акумулятора. Чим більший час автономної роботи бездротової гарнітури, тим краще.

Сумісність зі смартфоном

Під час вибору бездротової гарнітури Bluetooth, потрібно переконатися, що пристрій сумісний з версією операційної системи смартфона.

Додаткові функції гарнітури Bluetooth

Сучасні розмовні гарнітури Bluetooth забезпечують чудову якість зв'язку, пропонують низку додаткових функцій, які роблять комунікацію ще зручнішою.

Бездротова гарнітура Bluetooth може бути оснащена активними системами шумопоглинання, які дозволяють усунути непотрібні звуки під час розмов. Така Bluetooth гарнітура для телефону особливо корисна в громадських місцях або на вулиці, де зазвичай складніше почути співрозмовника.

Гарнітура Bluetooth може підтримувати керування жестами, що дозволяє приймати або відхиляти дзвінки, регулювати гучність або перемикати треки за допомогою жестів.

Додаткові функції роблять використання бездротової Bluetooth гарнітури зручнішим і збільшують її вартість.

Купити Bluetooth гарнітуру у магазині Globy

В інтернет-магазині Globy можна замовити Bluetooth гарнітуру з доставкою по Харкову та Україні. Також товар можна забрати із магазину особисто. На всі моделі бездротової гарнітури Bluetooth діє гарантія. У продажу є різні за конструкцією та функціональністю варіанти Bluetooth гарнітури.