Тримачі кабелів на стіл

Фільтри
Відобразити як

6 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
Відобразити як

6 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Тримач для кабелю - це аксесуар, за допомогою якого можна зручно організувати дроти на робочому місці або в ігровій зоні. Завдяки простій конструкції, зручному розташуванню органайзери для usb кабелів і тримачі користуються великим попитом. Особливо важливо використовувати тримач для кабелю під стіл у разі, коли до ПК підключено багато периферійних пристроїв. Кабелі зазвичай плутаються, гнуться і навіть пошкоджуються. 

Завдяки використанню тримача кабелю мишки або іншої периферії можна подовжити термін служби пристрою, а також зробити зручнішою його експлуатацію. Комп'ютерна миша, клавіатура, веб-камера та інше обладнання пропрацює довше завдяки недорогому тримачу кабелю.

Сфера використання тримачів для кабелів

Тримач кабелю на липучці - це той самий аксесуар, який підійде як для власників ПК, так і для користувачів смартфонів. Такий варіант тримача для usb кабелю виготовляється у формі стрічки-липучки. Довжина стрічки в упаковці може бути різною. Щоб зручно закріпити кілька кабелів, достатньо відрізати невеликий шматочок стрічки від мотка. Стрічкою можна фіксувати зарядні кабелі, кабелі електричних приладів. 

Тримач кабелю миші під стіл - це невеликий аксесуар, виготовлений із силікону. Тримач для кабелю зазвичай кріпиться до столу або іншої поверхні за допомогою двостороннього скотча. У ньому присутні кілька місць для кріплення проводів. Найчастіше органайзер має від 1 до 4 портів для кабелю. Тримач для кабелю попереджає сплутування проводів між собою. Також цей аксесуар можна використовувати, щоб закріпити кабель для заряджання телефона. Кабель Type C для зарядки не падатиме і завжди буде під рукою. Тримач usb кабелю за допомогою двостороннього скотча можна встановити у звичному місці заряджання гаджета недалеко від розетки. 

Тримач usb кабелю під стіл можна встановити навіть в автомобіль. Якщо в авто присутній ЗП для смартфона, то за допомогою тримача кабелю Lightning можна буде тримати завжди під рукою. Це дозволяє не відволікаючись від водіння поставити на зарядку смартфон.

Як вибрати тримач для комп'ютерних кабелів?

Тримачі для шнурів представлені великим асортиментом. Щоб підібрати підходящий варіант, варто орієнтуватися на:

Кількість портів для кабелів.

  • Колір.
  • Дизайн.
  • Спосіб кріплення.

Якщо потрібен тримач для usb кабелю зарядки, то можна купити аксесуар з портом під один кабель. Він компактний і практично непомітний. Можна підібрати його колір під колір меблів. Зручно заряджати телефон і переглядати контент дає змогу підставка під телефон. Вона встановлюється на стіл.

Тримач для кабелів під робочий стіл має вміщати кілька дротів. Оптимальний варіант - тримач на 4 порти. Якщо на столі встановлений ПК, то в портах тримача якраз вистачить місця для шнурів від миші та клавіатури, а також відеокабелю і кабелю живлення від монітора. 

Тримач usb кабелю самоклейний, додаткове кріплення для його встановлення не потрібне. Якщо після використання тримач usb кабелю потрібно прибрати зі столу, його можна буде легко відклеїти. На меблях не залишиться слідів.

Тримачі usb кабелю мають дуже доступну вартість. Дещо вищі ціни на органайзери для кабелів під стіл із магнітами. Платформа органайзера кріпиться до столу, на кабелі встановлюються затискачі. Затискачі магнітяться до платформи тримача. 

Купити органайзер для кабелів в інтернет-магазині Globy

Щоб купити зручний і функціональний тримач для кабелю на стіл, варто завітати в онлайн магазин Globy. В асортименті представлені різні варіанти органайзерів кабелю. Усі їх можна замовити з доставкою по території України.