Кабелі 3 в 1

Фільтри
Відобразити як

24 товари

Сторінка
 • На початок
 • Ви зараз на сторінці 1
 • Сторінка 2
 • В кінець
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 15520
  Кабель WUW X117 3 in 1 2A Black
  Спеціальна ціна 88 ₴ Звичайна ціна 146 ₴
Відобразити як

24 товари

Сторінка
 • На початок
 • Ви зараз на сторінці 1
 • Сторінка 2
 • В кінець
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Виробники електроніки часто використовують різні інтерфейси для підключення зарядних пристроїв. Щоб заряджати кілька гаджетів, іноді потрібно 2 і більше різних зарядних кабелів. Але кабель 3 в 1 дозволяє зарядити 3 пристрої з різними роз'ємами. Що важливо, всі гаджети можна заряджати за допомогою одного блока живлення одночасно. 

Універсальний кабель для зарядки телефонів 3 в 1 найчастіше має такі конектори:

 • Type-C.
 • Lightning.
 • Micro USB.

Кабель Type C можна використовувати для зарядки більшості моделей Андроїд-смартфонів та останніх моделей Iphone. Однак не всі девайси мають такий роз'єм. Більш старі моделі смартфонів мають роз'єм Micro USB.

Переваги кабелів для зарядки 3 в 1

Універсальність

Однією з ключових переваг кабелів зарядки 3 в 1 є їхня здатність підтримувати різні інтерфейси. Ці кабелі зазвичай оснащені конекторами USB Type-C, Micro USB і Lightning, що дає змогу власникам смартфонів різних брендів заряджати свої пристрої, не турбуючись про сумісність. Таким чином, користувачі можуть легко перемикатися між різними пристроями, не втрачаючи часу на пошук відповідного кабелю.

Дуже зручно використовувати такий USB кабель 3 в 1 в автомобілі. Під рукою завжди буде кабель з необхідним конектором незалежно від моделі гаджета. Крім того, ціна такого кабелю не відрізняється від вартості звичайних зарядних шнурів. Однак у випадку з USB кабелем 3 в 1 користувач отримує одразу три різних рішення для зарядки практично будь-якого гаджета. 

Портативність

Зарядний кабель 3 в 1 зручно використовувати. У продажу можна знайти товари різної довжини. Є зовсім короткі кабелі та довші. Завдяки компактним розмірам і можливості заряджати різні пристрої одним кабелем, вони стають ідеальним аксесуаром для тих, хто часто перебуває в дорозі. Тепер не потрібно тягати з собою кілька кабелів.

Висока швидкість заряджання

Кабель USB 3 в 1 може підтримувати сучасні технології швидкого заряджання, такі як Power Delivery (PD) і Quick Charge. Зарядити пристрій вдасться швидше, ніж з використанням стандартних кабелів. Кабелі, які підтримують швидку зарядку, найчастіше мають вищу вартість у порівнянні з класичними шнурами для зарядки.

Економія

Потрійний кабель для заряджання дозволяє економити гроші. Немає необхідності купувати окремі кабелі для кожного пристрою, що знижує витрати і спрощує життя. Навіть якщо у когось у родині є Айфон, а хтось користується смартфоном іншого бренду, можна користуватися всього одним кабелем. На ньому буде провід Lightning і ще два конектори іншого типу. 

З розвитком технологій кабелі для зарядки телефону 3 в 1 стають ще більш затребуваними. Компанії активно працюють над створенням ще більш універсальних і ефективних рішень. Уже сьогодні можна купити якісний і недорогий кабель Baseus 3 в 1. 

Замовити потрійний USB кабель в магазині Globy

Інтернет-магазин гаджетів і аксесуарів Globy пропонує користувачам великий асортимент data cable 3 in 1. Можна вибрати кабель з підтримкою швидкої зарядки, якщо блок живлення підтримує цю технологію. На сторінках сайту можна знайти бюджетні моделі кабелів і дорожчі варіанти. По Україні доставку здійснює Нова пошта та Укрпошта.