Підставки для телефону на стіл

Фільтри
Відобразити як

18 товарів

Сторінка
 • На початок
 • Ви зараз на сторінці 1
 • Сторінка 2
 • В кінець
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
Відобразити як

18 товарів

Сторінка
 • На початок
 • Ви зараз на сторінці 1
 • Сторінка 2
 • В кінець
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Підставка для телефону на стіл - це зручне рішення, яке дає змогу переглядати контент, спілкуватися по відеозв'язку та виконувати інші завдання зі смартфоном максимально зручно. Тримати смартфон у руках не потрібно, також не потрібно шукати, як би зручніше поставити гаджет. Підставку для телефона на стіл можна регулювати за кутом нахилу, ставити телефон вертикально і горизонтально.

Щоб настільна підставка для телефону задовольняла всі вимоги і була максимально зручною, слід уважно ознайомитися з її характеристиками. 

Критерії вибору підставки для телефону на стіл

Щоб купити максимально зручну підставку для телефону, потрібно звернути увагу на:

 • Дизайн.
 • Функціональні особливості конструкції.
 • Якість матеріалів.
 • Вартість.

Під час вибору підставки для телефону важливо насамперед звертати увагу на функціональність і дизайн виробу. Перший параметр особливо важливий, адже він безпосередньо впливає на комфорт користувача. А ось за дизайном настільна підставка для телефону може бути абсолютно будь-якою, цей момент більше залежить від уподобань користувача. Можна підібрати колір підставки для телефону під кольори гаджета або чохла, а можна вибрати варіант, який буде краще вписуватися в інтер'єр приміщення.

Підставка для телефону на стіл має бути якісною. Тут важливо відразу орієнтуватися на вартість товару. Щоб вибрати оптимальний варіант за поєднанням ціни та якості. Як альтернативу підставці на стіл можна використовувати чохли з підставкою. Такий чохол виконує одночасно і захисну функцію, і функцію підставки. А головне, він завжди під рукою.

Вартість виробу може змінюватися залежно від матеріалу, з якого він виготовлений, а також функціональності. Що більш функціональна підставка для телефону на стіл, то вона коштує дорожче. Підставки з алюмінію та інших металів дорожчі, ніж пластикові настільні тримачі.

Функціонал і дизайн підставки для телефона

Виробники намагаються робити підставки для телефонів максимально універсальними за дизайном. У продажу часто зустрічаються підставки під телефон білого або чорного кольору. Підставки для телефону такого кольору легко вписуються практично в будь-який інтер'єр і простір. Будь то робоче місце або зона відпочинку.

Дизайн підставок багато в чому схожий. Конструкція передбачає наявність стійки і тримача для смартфона. Тримач зазвичай дозволяє розташувати смартфон як вертикально, так і горизонтально. 

Також можна купити дешеві підставки для телефона на стіл із дещо іншим типом конструкції. Вони чимось нагадують підставку для книги. Користувач може встановити підставку в кілька положень, від зміни положення підставки змінюється кут нахилу гаджета. Така підставка складається до компактних розмірів. Доступна ціна таких аксесуарів пояснюється відсутністю додаткових опцій у підставці. У підставках такого типу зазвичай не передбачена бездротова зарядка. Зате це універсальна підставка для телефона, яка підійде для гаджета будь-якого розміру.

Можна купити підставку під планшет або телефон з алюмінію. Такі підставки на стіл мають великий запас міцності і легко витримують гаджети будь-якого розміру. Також вони мають більш преміальний вигляд. Стійкість забезпечується завдяки широкій ніжці. Крім кута нахилу гаджета користувач може регулювати висоту підставки. Це можливо завдяки телескопічній ніжці. Якщо такого функціонала недостатньо, краще відразу купити штатив для телефону. З його допомогою можна зручно встановити телефон не тільки для перегляду контенту, а й для його зйомки.

Підставка на стіл під планшет понад 10 дюймів має бути трохи більшою за розміром, ніж виріб для телефона. Зазвичай виробники в характеристиках товару вказують діагональ пристрою, який може бути сумісний з підставкою.

Замовити підставку можна не тільки для телефона, можна купити підставку під ноутбук. Ця конструкція істотно відрізняється від підставок для телефону на стіл. Вона дозволяє розташувати ноутбук на столі таким чином, щоб працювати з його клавіатурою було максимально зручно.

Купити підставку під телефон у Globy

Онлайн магазин Globy пропонує багатий асортимент гаджетів і аксесуарів для них. У продажу є настільні підставки для телефонів різного розміру і типу. Можна купити підставку для планшета і навіть ноутбука. В асортименті представлені товари від популярних і перевірених брендів: Baseus, Hoco, XO. У магазині можна купити все для блогера. Товари можна замовити з доставкою по Україні.