Бездротові зарядні пристрої

Фільтри
Відобразити як

22 товари

Сторінка
 • На початок
 • Ви зараз на сторінці 1
 • Сторінка 2
 • В кінець
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 16715
  БЗП XO WX017 10W wireless fast charger White
  Спеціальна ціна 159 ₴ Звичайна ціна 245 ₴
 2. Код: 16714
  БЗП XO WX017 10W wireless fast charger Black
  Спеціальна ціна 159 ₴ Звичайна ціна 245 ₴
 3. Код: 16713
  БЗП XO WX020 wireless fast charger Black
  211 ₴
 4. Код: 15743
  БЗП Hoco CW39C Wireless charger for iWatch White
  295 ₴
 5. Код: 18472
  БЗП Apple для Apple Watch Copy USB White
  369 ₴
 6. Код: 18471
  БЗП Apple для Apple Watch Copy Type-C White
  369 ₴
 7. Код: 16893
  БЗП Apple Magsafe Magnetic Copy White
  379 ₴
 8. Код: 24491
  БЗП WIWU Wi-W013 Type C Black
  489 ₴
Відобразити як

22 товари

Сторінка
 • На початок
 • Ви зараз на сторінці 1
 • Сторінка 2
 • В кінець
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Бездротова зарядка для телефона - зручний та інноваційний пристрій, що дає змогу заряджати гаджети без під'єднання дротів. Зарядні пристрої комплектуються різними типами кабелів, відрізняються за потужністю та іншими характеристиками. Але всі бездротові зарядки для телефонів працюють за одним принципом.

Як працює бездротова зарядка?

Робота бездротової зарядки для Айфона заснована на індуктивній технології, завдяки якій і відбувається передавання енергії. У бездротовому зарядному пристрої є котушка. Вона генерує магнітне поле, коли зарядка підключена до мережі. Коли смартфон розміщується на зарядній підставці, він починає взаємодіяти з цим магнітним полем. Енергія передається від бездротової зарядки до смартфона.

Купити бездротову зарядку можна не тільки для смартфона, її підтримують деякі смарт годинники та навушники.

Переваги бездротової зарядки

Бездротові зарядники для телефонів пропонують низку переваг, які роблять їх особливо привабливими для повсякденного використання:

 • Зручність.
 • Стильний дизайн.
 • Безпека.
 • Можна одночасно заряджати кілька гаджетів.
 • Енергоефективність.
 • Підтримка різних типів пристроїв.

Відсутність дротів дозволяє швидко почати заряджання смартфона, просто розмістивши його на спеціальній підставці.

Бездротові зарядки для телефонів не потребують під'єднання до роз'єму мобільного телефона. Роз'єм не зношується з часом.

Якщо користувач носить захисний аксесуар на телефоні, то важливо переконатися, що він підтримує бездротову зарядку. Наприклад, чохли для iPhone 13 підтримують цю функцію, і під час заряджання чохол не потрібно знімати.

Важливі характеристики бездротової зарядки

При виборі бездротової зарядки для айфонів або інших смартфонів слід звернути увагу на кілька важливих аспектів.

Потрібно упевнитися, що телефон сумісний з обраною моделлю бездротової зарядки. Деякі пристрої підтримують тільки певні стандарти бездротової зарядки, такі як Qi або інші стандарти.

Не менш важлива вихідна потужність бездротового зарядного пристрою. Велика потужність дозволить швидше зарядити телефон. Але також варто враховувати, що висока потужність може призвести до сильнішого нагрівання пристрою під час заряджання.

Швидка бездротова зарядка

Швидка бездротова зарядка для телефона може підтримувати різні стандарти. Від стандарту зарядки залежить вартість пристрою та сумісність зі смартфонами.

Бездротові швидкі зарядки підтримують такі стандарти:

 • Fast Charge.
 • Power Delivery.
 • Qi.

Технології Fast Charge часто оптимізовані для зарядки певних моделей пристроїв і можуть працювати тільки з сумісними моделями смартфонів. Перш ніж купити швидку бездротову зарядку, потрібно переконатися, що вона підходить до гаджета. Наприклад, цей стандарт зарядки підтримують смартфони Samsung.

Стандарт Power Delivery підтримується смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими гаджетами, що робить його більш універсальним.

Стандарт Qi підтримує швидку бездротову зарядку потужністю до 15 Вт, що дозволяє заряджати телефони відносно швидко.

Бездротова зарядка для Андроїда може не підтримувати жоден з перерахованих стандартів. Ціна такого приладу буде нижчою, як і швидкість зарядки. І на простіші, і на найсучасніші бездротові зарядки для телефонів діє гарантія 6 або 12 місяців.

Купити бездротову зарядку в магазині Globy

Бездротове зарядне можна купити за найвигіднішою ціною в інтернет-магазині Globy. На сайті можна відфільтрувати товари за потужністю, комплектацією, ціною, типом швидкої зарядки та навіть кольором.

Замовити бездротову зарядку можна за кілька кліків, навіть не обов'язково підтверджувати покупку по телефону. Після відправлення посилки клієнт отримає СМС з номером накладної. Для доставки можна вибрати одну з доступних транспортних компаній: Нова пошта або Укрпошта. Жителі Харкова можуть забрати покупку в магазині особисто або її доставить кур'єр на вказану адресу.