Карти пам'яті

Фільтри
Відобразити як

18 товарів

Сторінка
 • На початок
 • Ви зараз на сторінці 1
 • Сторінка 2
 • В кінець
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 19813
  Карта пам'яті T & G 16GB Micro SD ( UHS-1 )
  102 ₴
 2. Код: 14551
  Карта пам'яті Apacer 32GB Micro SD ( SDHC )
  155 ₴
Відобразити як

18 товарів

Сторінка
 • На початок
 • Ви зараз на сторінці 1
 • Сторінка 2
 • В кінець
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Обсяг пам'яті

Карти пам'яті на телефон відрізняються за обсягом пам'яті. Вибір правильного об'єму Мікро СД залежить від потреб і пристрою, в якому вона буде використовуватися. Критерії вибору:

 • Тип гаджета.
 • Тип даних.
 • Бюджет покупки.

Різні пристрої мають різні потреби в пам'яті. Наприклад, смартфону зазвичай потрібно менше пам'яті, ніж камері або ноутбуку. Тому можна купити невелику за обсягом карту пам'яті для смартфона. А ось для розширення сховища ноутбука знадобиться Мікро СД максимального розміру. Розширити пам'ять ПК допоможе і звичайна USB флешка. До неї не доведеться купувати перехідник, як для карти пам'яті.

Блогерам і фотографам підійде Micro карта пам'яті великого обсягу. Ця категорія користувачів знімає контент у високій роздільній здатності, а він займає багато місця. 

Мікро СД з великим об'ємом пам'яті мають вищу ціну, ніж карти на 16 Гб. Якщо бюджет покупки обмежений, краще купити карту пам'ять на телефон меншого обсягу, але з високою швидкістю запису даних.

Для більшості користувачів 64 GB або 128 GB карти пам'яті достатньо для зберігання фотографій, невеликих відео та додатків на смартфоні. Для роботи з відео та фото у високій роздільній здатності краще купити MicroSD на 512 GB.

Іноді Мікро СД потрібна, щоб зовсім трохи розширити обсяг сховища смартфона. Можна не переплачувати за зайву пам'ять і купити MicroSD на 4 GB. Цього вистачить, щоб записати необхідні додатки та музику. Пристрій працюватиме коректно, якщо його вбудований накопичувач не буде переповнений. Micro SD невеликого обсягу прекрасно справляється з таким завданням.

Чим відрізняються Мікро СД 6 і 10 класу?

Клас Мікро СД вказує на швидкість запису даних на носій. Що вищий клас, то вища швидкість. Вартість карт 10 класу вища за вартість Мікро СД 6 класу.

Мікро SD 6 класу

Швидкість запису даних у такої карти пам'яті становить 6 Мб/с і більше. Карта підійде для запису і зберігання файлів невеликого розміру. Для фото у високій роздільній здатності або зйомок відео вона не дуже підходить.

Карти пам’яті 10 класу

MicroSD 10 класу за ціною трохи дорожча за попередній варіант. Швидкість запису у неї не менше 10 Мб/с. Такі Micro SD підходять для запису відео високої роздільної здатності, а також для роботи з великими файлами.

MicroSD такого класу можна використовувати в камері або телефоні для зйомки Full HD або 4K відео.

Щоб вибрати відповідний варіант Micro SD, варто враховувати потреби користувача. Що вищі потреби, то кращою і дорожчою буде карта. MicroSD 10 класу забезпечить запис якісних відео і фото, швидке передавання даних з карти і на карту пам'яті.

Замовити карту пам'яті в Globy

Інтернет магазин техніки Globy пропонує купити карти пам'яті Мікро СД за найвигіднішими цінами. На сторінках сайту представлений величезний асортимент товару. У продажу є карти пам'яті від 4 GB до 512 GB. Можна підібрати MicroSD для смартфона, планшета або камери.

Усі товари можна замовити з доставкою по Україні та м. Харків. Доступний самовивіз із магазину.