Для миття та чищення авто

Фільтри
Відобразити як

10 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
Відобразити як

10 товарів

16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Щоб в автомобілі завжди був порядок, потрібно регулярно в ньому прибирати. Для підтримання чистоти недостатньо протирати панелі, потрібно якісно пилососити сидіння і ковролін у салоні та багажнику. Використовувати для цих цілей пилосос, який працює від мережі, не зручно. Далеко не у всіх поруч із паркувальним місцем є розетка. Компактний акумуляторний або дротовий автомобільний пилосос від Baseus або Hoco вирішує цю проблему. Залишається вибрати відповідну модель ручного автомобільного пилососа. 

Як вибрати автопилосос?

Акумуляторні ручні пилососи дуже зручні у використанні. Вони мають компактний розмір і мінімальний рівень шуму. Щоб маленький пилосос для машини справлявся з усіма забрудненнями, його потрібно вибирати, спираючись на такі моменти:

  • Потужність пилососа.
  • Спосіб живлення.
  • Довжина кабелю дротового пилососа.
  • Час автономної роботи акумуляторного пилососа.
  • Обсяг контейнера для збору пилу.
  • Наявність додаткових насадок до пилососа.
  • Розмір ручного пилососа.

Потужність - один з основних параметрів, що потрібно враховувати при купівлі ручного акумуляторного автомобільного пилососа. Чим цей показник вищий, тим краще пилосос Baseus буде тягнути пил. Для прибирання легких забруднень занадто велика потужність не потрібна. Досить буде ручного пилососа на 17-70 Вт. Він зможе зібрати пил, крихти та інше дрібне сміття. Для прибирання серйозних забруднень варто купити більш потужний ручний автопилосос. Можна вибрати модель від Baseus або Hoco. Щоб вимити авто не тільки всередині, а й зовні, можна купити набір для миття машини Baseus зі змішувальною насадкою, мийним засобом і водонепроникним скотчем у комплекті.

Ціни на ручні акумуляторні автопилососи Hoco дещо вищі, ніж на дротові моделі, які працюють від прикурювача авто (туди ж підключається автокомпресор). Спосіб живлення автопилососа впливає і на особливості його використання. Ручний акумуляторний автопилосос можна використовувати обмежену кількість часу. Зазвичай через 15 хвилин прибирання ручному автопилососу на акумуляторі знову потрібна підзарядка. Тим, хто не любить поспішати, більше підійдуть ручні провідні автомобільні пилососи. Але у них теж є недолік - довжина дроту дещо обмежує користувача у виборі місця для прибирання. За довжини дроту 4,5 м використовувати автопилосос у багажнику вже буде не дуже зручно.

Потужний акумуляторний або дротовий автопилосос може збирати будь-які забруднення. Важливо, щоб у конструкції був передбачений контейнер для сміття відповідного розміру. Що менший розмір акумуляторного автомобільного пилососа, то меншим у ньому буде контейнер для сміття. Наприклад, у деяких моделей ручних акумуляторних пилососів Hoco обсяг пилозбірника становить 50-100 мл. У такому баку вистачить місця для пилу, крихт або сигаретного попелу.

Додаткові насадки - завжди плюс для акумуляторного автомобільного пилососа. Особливо насадки для ручного пилососа для прибирання важкодоступних місць. І чим їх більше, тим краще.

Розмір акумуляторного автомобільного пилососа - питання уподобань користувача. Управлятися з компактним і легким акумуляторним пилососом Baseus куди простіше. Але більші автомобільні пилососи, як правило, мають великий пилозбірник і трохи вищу потужність. Однак і їхня вартість буде дещо вищою.

Купити ручний автопилосос у Globy

В інтернет-магазині Globy можна купити автотовари від популярних виробників. В асортименті є обладнання для ручного миття автомобілів, акумуляторні та дротові автомобільні пилососи від Hoco та Baseus, полірувальники авто та мікрофібра. Автопилосос та інші товари можна замовити з доставкою через Нову пошту або Укрпошту.