ONIKUMA - геймерські аксесуари для повного занурення у гру

23. 08. 2023
ONIKUMA - геймерські аксесуари для повного занурення у гру

Компанія ONIKUMA є виробником ігрових аксесуарів. Продукція компанії вирізняється дивовижним дизайном, чудовими технічними характеристиками та доступною ціною.

ONIKUMA GAMING створює продукти, враховуючи дві речі: можливості та занурення гравця.

Як і в інших провідних брендів, продукція Оникуми є першокласною і розрахована на тривалий термін служби. Дизайн ігрових аксесуарів поєднує в собі елегантний та сучасний зовнішній вигляд з функціональністю та довговічністю. Вироби ONICUMA розробляються з турботою про геймерів, тому кожен клацання і кожен рух плавні та рівні, а кожен звук чітко відтворюється.

У 2016 році, перш ніж вони стали ONIKUMA GAMING, команда з 5 осіб на ранній стадії стартапу електронної комерції почала продавати ігрові гарнітури на Amazon. Справи йшли добре, але команда не мала ні бренду, ні будь-якого способу по-справжньому виділитися. І тоді вони вирішили створити унікальний бренд, щоб бути помітнішими на тлі конкурентів на все більш переповненому ринку ігрових периферійних пристроїв. Команда черпала натхнення з японської культури, продумуючи назву бренду та логотип. Вони спиралися на концепцію японського демона, щоб створити унікальну ікону, якою є Онікума – демон-ведмідь. Історія та магія, що стоять за брендом, включають дизайн логотипу, графічний дизайн, унікальну інтелектуальну власність персонажа, посібник з візуальної ідентичності (VI), фотографії продуктів і способу життя.

Команда вирішила дати ONIKUMA GAMING все необхідне для запуску свого бренду і досягли успіху в цьому. То справді був величезний обсяг роботи. На завершення всього проекту пішло 3,5–4 місяці. На даний момент ONIKUMA GAMING виросла зі свого скромного походження та дуже далеко просунулась з перших днів існування.

Компанія ONIKUMA GAMING, що базується в Шеньчжені, Китай, придбала та оволоділа навичками у створенні ігрових аксесуарів і з тих пір ділиться своєю пристрастю з усім світом. З моменту створення ONICUMA GAMING розширила свою базу клієнтів до світового ринку і прагне стати провідним виробником ігрових периферійних пристроїв, затребуваних як професійними геймерами, так і звичайними гравцями.

В асортимент для геймінгу входять ігрові гарнітури, бездротові навушники, клавіатури та миші, акустичні колонки, килимки та тримачі для навушників.

Всі аксесуари мають неповторний дизайн та відмінне оформлення. Практично вся продукція оснащена LED-підсвічуванням, що надає ефектний зовнішній вигляд девайсам.

Крім того, на всі пристрої нанесено логотип бренду. Компанія постійно вдосконалює та покращує технічні характеристики свого продукту та намагається тримати ціни доступними для широкого кола користувачів з різними фінансовими можливостями.