Огляд бездротових навушників Hoco EW05 Plus з чудовим шумоподавлінням
Огляд бездротових навушників Hoco EW05 Plus з відмінним шумопоглинанням
Упаковка та вміст
Навушники Hoco EW05 Plus поставляються у квадратній коробці із міцного білого картону. Всередині коробки ви знайдете інструкцію, сам кейс із навушниками, запасні амбушюри, Lightning-кабель для підключення та гарантійний талон.
Дизайн та комфорт
Кейс виконаний із глянсового білого пластику. Незважаючи на те, що я побоювався подряпин та потертостей, за 3 місяці використання вони практично не помітні, і їх можна помітити лише при найближчому розгляді у яскравому світлі. Кейс має схожу форму із популярними навушниками AirPods Pro. На передній стороні кейсу є індикатор рівня заряду акумулятора. Кришка кейса надійно тримається у відкритому положенні і не закривається при струшуванні, але є невеликий люфт при повороті ліворуч або вправо приблизно на 1-2 мм. Самі навушники також виконані із пластику та мають ідентичну форму та зовнішній вигляд, як у AirPods. Вони добре утримуються в кейсі завдяки сильному магніту, який запобігає їхньому випаданню навіть при падінні. На ніжці навушників розташовані датчики для керування музикою, дзвінками, шумопоглинанням та режимом прозорості. Слід зазначити, що ці датчики дуже чутливі і миттєво реагують на дотики, що може бути незручним, наприклад, при знятті навушника з вуха, коли ви тримаєте його за ніжку з датчиком і часто випадково перемикаєте режим шумопоглинання або трек. Спочатку це викликало деякі незручності, але згодом я навчився акуратніше знімати їх.
Зв'язок та мікрофон
Після першого підключення навушників до пристрою, потім вони автоматично підключаються при відкритті кейса (підключення відбувається моментально). Мікрофон виявив себе напрочуд добре: у приміщенні ніхто із співрозмовників не скаржився на якість звуку, і на вулиці теж, хоча при сильному вітрі або на жвавій дорозі доводилося говорити голосніше. Особисто для мене співрозмовник завжди був чудовий, особливо при включеному шумоподавленні.
Шумопридушення та режим прозорості
Чесно кажучи, режим шумоподавлення мене дуже здивував: на вулиці чи поряд з жвавою дорогою немає жодного дискомфорту, шум відсівається дуже добре. Є невеликі зовнішні шуми, але якщо збільшити гучність музики їх практично не чути.
Режим прозорості передає зовнішні звуки через мікрофони на навушниках. Цей режим скоріше для тих, хто звик користуватися вкладками і не проти зовнішніх шумів. Я особисто використовую цей режим тільки для розмов, щоб не виймати навушник з вуха. Загалом режим прозорості працює відмінно, мені ще не доводилося перепитувати під час розмови.
Звук
Я використовував навушники Hoco EW05 Plus з Google Pixel 4. Хоча я не вважаю себе аудіофілом, я оцінюю звук з погляду звичайного користувача. По-перше, хотілося б відзначити, що тут є запас гучності: вже на 70% звук досить гучний, що, до речі, не можу сказати про свої інші навушники Huawei FreeBuds і Xiaomi Airdots. Якщо викрутити гучність на максимум, помітних спотворень звуку не виникає. Баси в цих навушниках приємно здивували - вони потужні, при цьому не викликають неприємного хрипу, який можна почути на інших дешевих моделях.