Default Catalog

Фільтри
Відобразити як

56 товарів

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням
Показати всі фільтри
 1. Код: 17392
  Навушники Hopestar S15 Blue
  604 ₴
 2. Код: 17391
  Навушники Hopestar S15 Black
  604 ₴
Відобразити як

56 товарів

Сторінка
16
32
64
16
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Акційні
За рейтином
Ціна за зростанням

Бренд Hopestar стрімко розвивається і вже сьогодні користується величезною популярністю на ринку. У продажу можна зустріти портативні колонки Hopestar і бездротові навушники цього бренду. 

Колонки Hopestar

Товари бренду Hopestar вирізняються високою якістю і технологічністю. Можна купити компактні Bluetooth колонки Hopestar і потужні пристрої за доступною ціною. Портативні колонки Hopestar мають низку переваг порівняно з подібними товарами інших брендів:

 • Продуманий дизайн.
 • Доступна вартість.
 • Кілька способів підключення.
 • Хороша якість звуку.

Бренд Hopestar прагне використовувати у своїх колонках і бездротових навушниках технічні новинки світу електроніки.

Навушники бренду Hopestar

Бездротові навушники від бренду Hopestar мають гарне і чисте звучання, продуманий дизайн і тривалий час автономної роботи. Hopestar пропонує навушники з активним шумозаглушенням і сенсорним управлінням. Компактні бездротові навушники Hopestar зручно сидять у вухах. Товар можна купити для прослуховування музики та спілкування по телефону.

Замовити товари Hopestar у магазині Globy

Інтернет-магазин електроніки Globy пропонує товари бренду Hopestar за доступною ціною. У продажу є колонки та бездротові навушники Hopestar. Фільтр на сайті дозволяє впорядкувати товари Hopestar за кольором, способом підключення та ціною.

Магазин дає гарантію 6 місяців на бездротові навушники та портативні колонки бренду Hopestar. Товари Хопстар можна замовити з доставкою по Харкову та Україні.